facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-15
 

Więcej miejsca dla całej rodziny dzięki boxowi dachowemu Thule Pacific 200!

Od dzisiaj problem niewystarczającej przestrzeni w samochodzie na bagaże całej rodziny należy już do przeszłości. Dzięki boxowi dachowemu Thule Pacific 200 możesz ulokować cały bagaż na dachu.
Jeśli zaś bagaż jest nieporęczny, np: narty dla całej rodziny, najlepszym rozwiązaniem będzie box Thule Pacific 600, zwycięzca tegorocznego testu boxów dachowych ADAC.

Przyjemniejsza podróż, więcej miejsca w samochodzie

Dzięki Thule Pacific 200, podróż samochodem staje się przyjemna nawet na tylnym siedzeniu samochodu, gdyż cały bagaż mieści się w pojemnym, 460-litrowym boxie dachowym. Co więcej, specjalny aerodynamiczny design redukuje opór powietrza oraz zmniejsza hałas i wibracje podczas jazdy.

Łatwa instalacja - system montażu FastGrip

Dzięki systemowi szybkiego montażu FastGrip, box Thule Pacific 200 montuje się bardzo szybko i łatwo na dachu samochodu. Uruchamiane jedną ręką pokretło FastGrip zaciska szczęki na belce bagażnika, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Zabezpieczony ładunek dzięki opatentowanemu centralnemu zamkowi


Box dachowy Thule Pacific 200 umożliwia łatwy załadunek z boku samochodu oraz gwarantuje bezpieczeństwo ładunku dzięki centralnie zamykanemu zamkowi. Klucz moze być wyjęty jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Bagaż jest więc doskonale chroniony podczas jazdy i na parkingu.

Model Thule Pacific 600, zwycięzca ostatniego testu boxów dachowych zorganizowanego przez największy w Europie niemiecki automobilklub ADAC, jest także wyposażony jest w system szybkiego montażu FastGrip oraz centralny zamek. To jeden z najpopularniejszych boxów do przewozu nart w ofercie Thule.

Box dachowy Thule Pacific jest dostępny w pięciu rozmiarach w kolorze srebrno-szarym. Modele Thule Pacific 200, 600 i 700 są dostępne także w kolorze antracytowym.

Szerokiej drogi i udanych zimowych ferii!

Odkryj pełną gamę produktów Thule na stronie: www.thule.pl.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com