facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-02-06
 

Więcej czasu na zgłoszenia do The North Face Explore Fund

Wydłużony został  okres, w którym organizacje pozarządowe działające na rzecz popularyzacji aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, mogą zgłaszać swoje projekty do wsparcia w ramach ogólnoeuropejskiej inicjatywy The North Face Explore Fund.
Do 24 lutego, na stronie www.explorefund.eu można zgłaszać projekty i programy, których głównym celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży aktywnego, bliskiego naturze i zdrowego stylu życia. Na wsparcie w wysokości do 2500 euro przyznawane w ramach The North Face Explore Fund mogą liczyć organizacje, których inicjatywy będą łączyć cele edukcji w zakresie zdrowia i dbałości o środowisko naturalne z zachęcaniem młodych ludzi do aktywności fizycznej. Mile widziane będą także projekty, które poza młodymi odkrywcami angażują społeczności lokalne.

Firma The North Face od samego początku swego istnienia promuje hasło Never Stop Exploring (Nie przestawaj odkrywać - ang.). Od ponad 40 lat wspiera ekspedycje i sportowców na całym świecie. The North Face Explore Fund pomaga ludziom odkryć piękno i emocje związane z aktywnością w naturalnym otoczeniu. Jego głównymi beneficjentami mają być najmłodsi - przyszli wielcy odkrywcy.

Kolejne zgłoszenia, tym razem związane z aktywnością w zimie, przyjmowane będą  od marca do lipca 2012 roku.


Więcej informacji na temat wymagań dotyczących zgłoszeń znaleźć można na stronie http://explorefund.eu.
 
 
fot. Corey Rich
The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową.  Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.com.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com