facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-09-05
 

Wezwanie do wymiany Via Ferraty Singing Rock

W związku z informacją zamieszczoną na stronie Singing Rocka, dotyczącą wadliwych lonży Via ferrata, uprzejmie prosimy o wymianę wszystkich zestawów Via Ferrata typu EASY GO XP, EASY GO XP LOCK, EASY GO XP COMPLETE.
Wymianą objęte zostają  zestawy Via Ferrata tylko z cięgnami elastycznymi (fotografia poniżej), wyprodukowane w latach 2010, 2011 i 2012 o numerach seryjnych: EASY GO XP (C2304) EASY GO XP COMPLETE (C2305) EASY GO XP LOCK (C2306). Prosimy o zwrot wymienionych zestawów do miejsca zakupu lub bezpośrednio do producenta Singing Rock.

Uprzejmie prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z powyższych zestawów. Okazało się, że w niektórych sytuacjach podczas intensywnego użytkowania elastyczna część zestawu Via Ferrata może dłużej nie spełniać standardów bezpieczeństwa. Użytkowanie takiego zestawu zwiększa ryzyko uszkodzenia zdrowia, jak również może prowadzić do śmiertelnego wypadku.


Do dnia dzisiejszego nie odnotowano żadnych przypadków uszkodzenia zestawu w tej części. Nie chcąc narażać nikogo na niepotrzebne niebezpieczeństwo Singing Rock chce zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie użytkowania jego sprzętu i dlatego decyduje się na wymianę całej partii wypuszczonej na rynek. Wymianą objęte zostaną wszystkie zestawy Via Ferrata z elastyczną taśmą na zestawy wyposażone w taśmę standardową.

Wiecej informacji pod adresem: http://www.singingrock.com/voluntary-recall-notice


Źródło: http://www.uni-sport.pl/

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com