facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-25
 

Weekendowe obózy treningowe na biegówkach w Jakuszycach

Nie każdy ma czas i możliwość, by wziąć tydzień urlopu i na siedem dni przyjechać na obóz sportowy do Jakuszyc, by szlifować swoje umiejętności na nartach biegowych. Dlatego specjalnie dla tych osób oferujemy obozy weekendowe - intensywne kursy uczące biegać na nartach, a także podnoszące umiejętności.
- Pomysł obozów weekendowym narodził się latem, kiedy podobną konwencję zastosowaliśmy w zgrupowaniu jesiennym na nartorolkach. Trzy dni intensywnych zajęć teoretycznych i praktycznych, pokazało, że można dobrze wykorzystać, tak krótki czas – mówią pomysłodawcy zimowych, weekendowych intensywnych szkoleń – trenerzy Jakub Mroziński i Zbigniew Galik ze Szkoły Start Ski oraz Tomasz Hucał z firmy H&S Media Consulting.

Obozy weekendowe będą połączone z przygotowaniami do kolejnych imprez dla amatorów biegówek, odbywających się na Polanie Jakuszyckiej. Ich terminy – w sumie pięć – związane są z popularnym cyklem Salomon Nordic Sunday oraz Biegiem Tysiąclecia, organizowanym przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. W cenę obozu wliczona jest opłata startowa na poszczególny bieg.

Obóz za każdym razem rozpoczyna się w piątek. Zakwaterowanie w pensjonacie, a potem indywidualny przyjazd na Polanę Jakuszycką, gdzie trenerzy dobiorą sprzęt, dla tych, którzy potrzebują go wypożyczyć i pierwsze zajęcia na śniegu. Wieczorem kolacja i integracja, a także dobór sprzętu dla tych, którzy na zgrupowanie przyjechali już po pierwszym treningu.
Najbardziej intensywna będzie sobota – po śniadaniu wyjazd na Polanę (w cenie przejazd busem w obie strony) tam zajęcia przedpołudniowe, obiad i zajęcia popołudniowe. Po powrocie do pensjonatu – kolacja oraz przygotowanie teoretyczne do niedzielnego startu.
Niedziela to dzień startowy – śniadanie, rozgrzewka i start w zawodach, a także nauka kibicowania, dla tych, którzy w zawodach nie chcą startować. Po dekoracji powrót do pensjonatu, obiad, spotkanie podsumowujące i wyjazd do domów.
- Chcemy popularyzować biegówki wśród wszystkich lubiących sport i spędzanie czasu na świeżym powietrzu – podkreślają trenerzy ze Szkoły Start Ski. – Poza tym zależy nam na tym, żeby nasi zawodnicy poprawiali swoje wyniki w kolejnych startach. Cykl SNS to najlepsza okazja do sprawdzenia się w gronie ambitnych amatorów – dodają Jakub Mroziński i Zbigniew Galik.

A teraz czas na praktyczne informacje:

NOCLEGI: Hotel i restauracja Barok – Piechowice. Doskonała kuchnia i świetna lokalizacja – tuż przy drodze krajowej nr 3. W odległości zaledwie 13 km od Jakuszyc.
Strona internetowa hotelu: http://www.barok.wszklarskiej.pl

TERMINY:
4-6 stycznia 2013 roku (zakończony startem w Biegu Tysiąclecia),
1-3 lutego 2013 roku (zakończony startem w Salomon Nordic Sunday),
15-17 lutego 2013 roku (zakończony startem w Salomon Nordic Sunday),
8-10 marca 2013 roku (zakończony startem w Salomon Nordic Sunday).

3. Ramowy program zajęć

PIĄTEK
14.00 – 18.00 przyjazd, dobór sprzętu, pierwsze kroki na Polanie Jakuszyckiej
19.00 – obiadokolacja
20.00 – 23.00 – spotkanie integracyjne + dobór sprzętu dla osób, które przyjadą później

SOBOTA
8.00 śniadanie
10.00 – 12.00 trening w Jakuszycach
12.30 - lekki obiad w Jakuszycach
14.00 – 16.00 – drugi trening
18.00 – obiadokolacja
19.30 – zajęcia teoretyczne

NIEDZIELA
8.00 - śniadanie
10.00 – rozgrzewka, przygotowanie do startu w zawodach
11.00 – start w zawodach.
ok. 14.00 – powrót do hotelu
14.30 – obiad
15.15 – spotkanie podsumowujące

TRENERZY I OPIEKUNOWIE: instruktorzy – Jakub Mroziński, Zbigniew Galik, koordynator obozu: Tomasz Hucał

CENA: 400 zł.
Cena zawiera: Ubezpieczenie OC, dwa noclegi i wyżywienie od piątku od obiadokolacji do niedzieli do obiadu, transport na trasie Piechowice - Polana Jakuszycka w sobotę i niedzielę, w godzinach określonych przez organizatorów, trzy treningi z instruktorami w piątek i sobotę, zajęcia teoretyczne, start w niedzielnych zawodach, serwisowanie sprzętu narciarskiego.
Cena nie zawiera: piątkowego dojazdu na Polanę Jakuszycką, dojazdu do hotelu w piątek i niedzielnego powrotu do domu.

REJESTRACJA: Zgłoszenie należy przesłać mailem do firmy H&S Media Consulting – biuro@hsmedia.com.pl lub zgłosić się telefonicznie: Tomasz Hucał, tel. 505 787 302. Limit miejsc na każdy obóz: 20 osób. Decyduje kolejność wpłaty zaliczki.

PŁATNOŚĆ: Po zapisaniu się na obóz, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20 procent ceny obozu na konto organizatora: H&S Media Consulting Tomasz Hucał , ul. Osiedlowa 7/5, 68-114 Tomaszowo. Konto Bankowe: PKO BP S.A. 62 1020 5460 0000 5602 0041 9598.
Wpłata z dopiskiem „Imię i nazwisko - zaliczka za obóz biegowy – data, Jakuszyce”.
Całość kwoty należy wpłacić najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem danego turnusu.
Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem rezerwacji. W razie rezygnacji z udziału w obozie, organizator zachowuje otrzymany zadatek na mocy art. 394 par. 1 i 2 KC.
UWAGA! W wypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do rezygnacji z dowolnego turnusu obozu. W takim przypadku uczestnikowi może zostać zaproponowany inny termin. Jeżeli go nie zaakceptuje - wpłacona przez uczestnika zaliczka zostanie zwrócona w całości.

KONTAKT: Tomasz Hucał, tel. 505 787 302, e-mail: biuro@hsmedia.com.pl

INFORMACJE PRAKTYCZNE
* W przypadku zebrania się odpowiedniej grupy istnieje możliwość samodzielnego wyjazdu dzieci i młodzieży. Gdy stworzy się odpowiednia grupa do dzieci zostanie dobrany wykwalifikowany instruktor i opiekun.
* Nie ma dodatkowych opłat za korzystanie z tras w Jakuszycach!
* Więcej informacji oraz zapisy na obóz pod wskazanym telefonem i mailem: Tomasz Hucał, tel. 505 787 302, e-mail: biuro@hsmedia.com.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com