facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-02-19
 

Warsztaty taniego latania

Chciałbyś polecieć tanio na koniec świata? ?! To co ? 2000 PLN do Australii, co Ty na to ? Pokażemy Ci jak to zrobić i podamy przepis na wiele innych niezapomnianych, podniebnych podróży z balonową włącznie icon wink Warsztaty taniego latania To już ponad 10 lat jak zaczęliśmy pracę w branży turystycznej! Skorzystaj z naszego ?know-how? i zacznij podróżować taniej a intensywniej! Udowodnimy Ci, że jest to możliwe.

Warsztaty te wymagają od uczestników podstawowej wiedzy na temat latania, lotnisk, linii lotniczych! Osobom, które nigdy nie latały, nie były na lotnisku, niektóre sformułowania, ćwiczenia, omawiany temat może wydać się dużym wyzwaniem do opanowania. Dostarczana jest ogromna ilość informacji teoretycznych, praktycznych wymagając od uczestników notowania oraz ciągłej koncentracji przez 5-6 godzin!

Program Warsztatów:

1. Analiza rynku regularnych linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym.

2. Analiza rynku tanich linii lotniczych na świecie w przekroju kontynentalnym.

3. Najpopularniejsze kierunki tanich połączeń lotniczych na świecie.

4. Analiza portali internetowych gromadzących informacje o tanim lataniu, promocjach lotniczych.

5. Przedstawienie i praca praktyczna na najciekawszych, najefektywniejszych wyszukiwarkach połączeń lotniczych dostępnych w internecie.

6. Rady praktyczne dotyczące taniego latania: płatności w obcej walucie, koszta przewalutowań, karty członkowskie linii lotniczych, latanie z bagażem podręcznym, długie tranzyty.

7. Analiza trendów w tanim lataniu. Statystyki pojawiania się promocji lotniczych w przekroju rocznym oraz z wyszczególnieniem konkretnych krajów.

8. Serwisy internetowe przydatne każdemu “podróżnikowi”.

9. Praca praktyczna grupowa wszystkich uczestników nad poszczególnymi przykładami wyszukiwania tanich lotów.

10. Analiza indywidualnych zapytań lotniczych każdego z uczestników warsztatów. Podczas warsztatów analizujemy i wyszukujemy w ramach warsztatów najtańsze połączenie lotnicze do wybranej przez uczestnika destynacji. Jeśli zapytanie będzie wymagało więcej czasu, wynik analizy połączeń będzie przesłany drogą mailową. Każdy uczestnik warsztatów, ma możliwość osobistej, indywidualnej konsultacji z nami, dotyczącej pomocy w wynalezieniu najtańszego połączenia lotniczego.

O  warsztatach:

Podczas tych warsztatów przeanalizujemy najważniejsze, najbardziej liczące się w tanim podróżowaniu linie lotnicze. Zarówno te regularne, jak i tanich przewoźników – tzw. “low-costowych”. Skupimy się na konkretnych miastach, państwach do których tanio możemy dolecieć. Np. żeby dotrzeć do Australii najlepiej jest szukać połączenia lotniczego taniego do Kuala Lumpur, Singapuru lub innych miast Azji Pd – Wsch. A stamtąd już tanim azjatyckim przewoźnikiem udać się do Australii. Będziemy ćwiczyć na wybranych przykładach zdobywane na bieżąco umiejętności na wybranych wyszukiwarkach połączeń lotniczych. Dowiecie się które wyszukiwarki, na jakich destynacjach najlepiej się spisują. Dowiecie się o mało znanych liniach lotniczych, dzięki którym tanio będziemy mogli podróżować po wybranym regionie – LADE w Argentynie, czy PEACH Airlines w Japonii oraz Air Pullmantur w Europie/Ameryce Środkowej.

Nauczymy Was praktycznej wiedzy jak tanio przemieszczać się po świecie. Przeanalizujemy “indywidualny przypadek” każdego uczestnika warsztatów – zapytanie dotyczące wybranej destynacji na świecie i postaramy się spełnić jego marzenie o taniej wyprawie! Będziemy badać sezony lotnicze i analizować kiedy, w jakiej porze roku się wybrać w jaki rejon świata, ze względu na najczęściej statystycznie pojawiającej się ciekawe oferty. Chcemy dać wam wędkę, a nie rybę. Dzięki czemu po naszych 6 – godzinnych warsztatach będziecie potrafili zaoszczędzić kilkaset złotych samodzielnie wyszukując atrakcyjne cenowo połączenie lotnicze. Nasza praca na warsztatach będzie bardzo praktyczna. To nie będzie wykład. To będzie przekładanie zdobywanej wiedzy na bieżąco na praktykę, na życie!

Koszt warsztatów (istnieje możliwość wystawienia faktury VAT):
99 PLN
  w Krakowie
129 PLN
w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i innych miastach Polski

Warsztaty trwają ok. 6-7 godzin.

Najbliższe terminy:

23 luty 2013 (10:30 – 16:30) – warsztaty TANIE LATANIE w Warszawie w Południku Zero – cena 129 PLN. Limit miejsc 16. ZAPISY TRWAJĄ!

12 kwietnia 2013 (17:00 – 20:00) – warsztaty TANIE LATANIE w ramach Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych “Wyjdź w Świat”, Gdynia, szczegóły wkrótce

13 kwietnia 2013 – 10:30-16:30 – Gdańsk – (cena PROMO -> 99 PLN), limit miejsc 16,  miejsce – w trakcie ustalania – szczegóły wkrótce – ZAPISY TRWAJĄ!

!  ZAPRASZAMY !

Zapisy:

Zapisy odbywają się poprzez nasz formularz zapisów na naszej stronie. Odnośnik do formularza, jak i cały kalendarz warsztatów znajdują się w linkach na dole strony. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty ograniczona - maksymalna liczba miejsc – 16. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Niezbędny sprzęt:

Na warsztaty prosimy o przyjście z własnym laptopem wyposażonym w kartę WIFI.

Organizatorzy warsztatów zastrzegają sobie prawo do odwołania/przesunięcia terminu warsztatów z przyczyn od nas niezależnych. Uczestnicy o ewentualnym odwołaniu/przesunięciu terminu warsztatów zostaną powiadomieni najpóźniej 3 dni przed datą warsztatów!

Źródło: http://lowcylotow.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com