facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-06-22
 

W Squamish CIS Jacket Helly Hansen

Kurtka W Squamish CIS Jacket Helly Hansen to przede wszystkim uniwersalna odzież, którą sami możemy dostosować do warunków i naszej wygody.

Jest niezwykle miła w dotyku i przytulna. Do tego jak zwykle Helly Hansen zadbał o wizualne wrażenia – nie ukrywam, że w każdej sztuce damskiej odzieży HH, którą do tej pory miałam okazję testować, czuję się kobieco i... wcale nie outdoorowo, raczej wyjściowo :)

 

Góry Skandynawii i okolice fiordów słyną z silnych wiatrów i częstych niespodziewanych opadów, mimo pięknego słońca chwilę wcześniej. Skandynawowie uważają jednak, że nie ma brzydkiej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie. Nic dziwnego, że to właśnie tam powstaje odzież, która nie tylko przetrzymuje niedogodne warunki, ale także gwarantuje wygodę noszenia i pozytywne odczucia estetyczne. Taka jest kurtka 3w1 W Squamish CIS Jacket firmy Helly Hansen.W Squamish CIS Jacket zastosowano na plecach i z przodu cienki ekologiczny Primaloft, a bo bokach przyjemny w dotyku fleece.


Wodoodporność na zewnątrz zapewnia 2-warstwowa membrana Helly Hansen - Helly Tech Protection, która jest wodoodporna, wiatroszczelna i oddychająca.

 

https://www.youtube.com/watch?v=d1Lcxsx0TIc

 

Materiał jest w pełni uszczelniony na szwach. Suwaki YKK zastosowano zarówno w miejscu łączenia tych warstw, jak i w kieszeniach.

 

Kurtka posiada kaptur z daszkiem. Jest regulowany, dzięki czemu jesteśmy w stanie tak dopasować go do głowy, że przetrzymamy każdą wichurę i deszcz. Regulowane są także mankiety, a przy rękawach od wewnątrz wszyto dodatkowe zatrzaski, które trzymają rękaw warstwy wewnętrznej na miejscu. Ściągacze znajdują się także w dolnym brzegu kurtki. Te wszystkie patenty mają za zadanie ochronić nas przed niesprzyjającą pogodą. Norwedzy wiedzą, jak to robić skutecznie. Ja dodatkowo chronię się przed deszczem zakładając spodnie W Packable Pant Helly Hansen.


Tekst: Kamila Gruszka / barswiat.pl


Pełna wersja recenzji:


http://www.ceneria.pl/Na_klopoty_z_pogoda_W_Squamish_CIS_Jacket_Helly_Hansen,11415,444,0,1,I,informacje.html


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com