facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-06-20
 

W październiku wraca The North Face Kalymnos Climbing Festival 2013

W październiku odbędzie się nowa edycja The North Face Kalymnos Festival. Trzy dni intensywnej wspinaczki (10 do 13), na pięknej i spektakularnej greckiej wyspie Kalymnos. Niepowtarzalna okazja, aby cieszyć się wspinaczka i pobyć między wielkimi mitycznymi osobowościami.
 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PkqkhmyQ8hQ

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja i była sukcesem pod względem liczby uczestników. Nie tylko dlatego, że zgromadziła jednych z najlepszych na świecie wspinaczy podczas rywalizacji w kategorii zwanej PROject, ale również dlatego, że w kategorii OPEN i BIG maraton wzieło udział wielu wspinaczy z najbardziej zróżnicowanych krajów. Bardziej niż rywalizacja North Face Kalymnos jest zgromadzeniem wspinaczy w otoczeniu tak doskonałym i pięknym do wspinaczki, jakim jest grecka wyspa Kalymnos.

Spotkanie wspinaczy będących autentycznymi „ legendami” spowodowało ze wieczór zorganizowany przez The North Face w formie Story Teller był naprawdę ciekawy. I nie mniej zabawna okazała się impreza kończąca festiwal, która trwała do póznych godzin porannych, oczywiście z udziałem najlepszych wspinaczy na świecie

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com