facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

W następnym wydaniu magazynu GÓRY: Boulderowy trip po Japonii

Co można oczekiwać po wiosennym numerze GÓR? Nadziei na słonko, na daleką podróż, na fajne wspinanie i estetyczne wrażenia – te ostatnie również za sprawą kobiet, które będą licznie reprezentowane w najnowszym Magazynie.

Wszystkie te elementy znajdziecie w relacji z bulderowego tripu po Japonii, autorstwa Melissy Le Neve, dziewczyny, która solidnej liczbie się nie kłania. A skoro mowa o estetycznych wrażeniach, na nic zdałaby się najlepsza nawet opowieść, gdyby nie była przyprawiona działającymi na wyobraźnię ilustracjami – zdjęcia do relacji Melissy wykonał Fabian Buhl, znany wam już zapewne z publikacji w naszym Magazynie.

 

 

Jak wygląda wspinanie w Japonii? Oto mała próbka: „Po poznaniu okolicy Jumba byliśmy przytłoczeni liczbą i urodą linii. Zwłaszcza Milky-way, Indra, Kumite i Minerva były pięciogwiazdkowymi drogami, w które chciałam się wstawić. Po całodziennym wspinaniu Chihiro i Jumbo zaprosili nas do swojego domu, gdzie doświadczyliśmy wspaniałej japońskiej gościnności i spróbowaliśmy tako-yaki, tradycyjnej potrawy. Spędziliśmy w ich domu kilka dni, które przeznaczyliśmy na wspinanie. W restowy dzień wybraliśmy się natomiast do bardzo znanej destylarni sake na degustację, podsumowując wieczór niesamowitym soba.” …brzmi dobrze, choć z sake nie należy przesadzać bez odpowiedniej aklimatyzacji ;).

 

 

Jeśli chcecie poznać więcej informacji o rejonach bulderowych w Japonii, zapraszamy do lektury następnego numeru GÓR (255). Już w maju!

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-12-12
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Magiczna Sintra - wspinanie i surfing w Portugalii

Komentuj 0
Goryonline
 
2022-03-14
GÓRY
 

Jurek Łabęcki – Kaskader z Bronowic

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2017-01-16
FOTO-VIDEO
 

Miejscówki Mniej Znane - Bafa Lake, Turcja

Komentuj 0
Goryonline
 
2016-12-26
GÓRY
 

Lawiny w polskich górach

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-01
FOTO-VIDEO
 

Piotr Schab na Papichulo 9a+

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com