facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-05-15
 

W najbliższym wydaniu GÓR(249): Ratownictwo górskie w okolicach Chamonix

W okolicach Chamonix CRS (Compagnies Républicaines de Sécurité –– Republikańskie Kompanie Bezpieczeństwa) szkoli swoich rekrutów, natomiast za akcje ratownicze odpowiada wyłącznie specjalny rodzaj wojska – PGHM (Peloton de Gendarmerie de Haute Montagne – Oddziały Żandarmerii Wysokogórskiej). A tych jest w okolicach Chamonix naprawdę sporo. Praktycznie nie ma tu dnia bez co najmniej jednego wylotu helikoptera ratunkowego. 

 

O tym, jak wyglądają codzienne realia pełnienia służby ratowniczej w obleganym rejonie Mont Blanc dowiecie się z wywiadu z 33-letnią Alice Coldefy, jedyną kobietą w tym elitarnym gronie.

 

 

 

 

Cały wywiad znajdziecie w najnowszym numerze magazynu GÓRY 2/2016 (249)

 

 

Miło nam też poinformować, że w odpowiedzi na liczne sugestie Czytelników zmieniliśmy system kolportażu GÓR. Magazyn nasz, dostępny w każdym z 228 salonów prasowych sieci Empik w Polsce, ma zagwarantowaną stałą obecność na półkach, co oznacza, że po wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy jego stan będzie uzupełniony. Zapewni to możliwość zakupu magazynu GÓRY w dowolnym momencie jego dwumiesięcznego okresu sprzedaży. Poza salonami sieci Empik GÓRY dostępne są również w wybranych salonach prasowych Inmedio, Relay, Ruch i Kolporter.

 

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-10-15
Tylko w GÓRACH
 

W najnowszych GÓRACH (275): „Adamello w trzech aktach”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-10-07
Tylko w GÓRACH
 

W najnowszych GÓRACH (275): „Ararat – vademecum zdobywcy”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-09-28
Tylko w GÓRACH
 

W najnowszych GÓRACH (275): „Baru – czworonożna himalaistka”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com