facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-05-18
 

W najbliższym wydaniu GÓR (249): 101 dróg w Masywie Mont Blanc

Ile razy jadąc do Chamonix głowiliście się, które drogi „koniecznie trzeba zrobić”? Ile sprzecznych odpowiedzi dostaliście? Bałagan, mętlik w głowie… A co powiecie na gotową listę 101 dróg? Co więcej, listę, która ma także – tak przez niektórych lubiany – element zbieractwa i rywalizacji.

Chodzi rzecz jasna o zbieractwo punktów za przejście konkretnych dróg. Każda z linii opisanych przez Philippe’a Batoux w albumie Finest Routes ma bowiem przypisaną konkretną ich liczbę. W sumie można uzbierać ponad 5000! Co to za drogi? Jakie są zasady punktacji? Czy wśród wymienionych linii są „bonusy od życia” – względnie łatwe drogi o wysokiej punktacji? Czy to zabawa dla każdego?

 

 

Odpowiedzi na te inne pytania znajdziecie w tekście Marcina Woźniaka „101 dróg w Philippe’a Batoux Masywie Mont Blanc, czyli wspinaczkowy zespół Diogenesa” w najnowszym numerze GÓR (249).

 

Miło nam też poinformować, że w odpowiedzi na liczne sugestie Czytelników zmieniliśmy system kolportażu GÓR. Magazyn nasz, dostępny w każdym z 228 salonów prasowych sieci Empik w Polsce, ma zagwarantowaną stałą obecność na półkach, co oznacza, że po wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy jego stan będzie uzupełniony. Zapewni to możliwość zakupu magazynu GÓRY w dowolnym momencie jego dwumiesięcznego okresu sprzedaży. Poza salonami sieci Empik GÓRY dostępne są również w wybranych salonach prasowych Inmedio, Relay, Ruch i Kolporter.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-03
Tylko w GÓRACH
 

Pracownia Rembrandta, czyli nowe życie starych butów

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-27
Tylko w GÓRACH
 

Gilberto Merlante – Monte Viso

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-26
Tylko w GÓRACH
 

Tatry są najważniejsze – wspomnienie o Władysławie Cywińskim

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-23
Tylko w GÓRACH
 

Tako rzecze Profesor, tako rzecze Zwierz

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-20
Tylko w GÓRACH
 

Pola Kryża - Via ferraty żelazna przygoda

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com