facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-10-16
 

VI Bieg Pod Górę

Polartec Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę wystartuje 19 paŸdziernika w Zakopanem. Ideą zawodów jest m.in. promocja biegów górskich w Polsce. Zawodnicy już po raz szósty będa wbiegać na Kasprowy Wierch.

Trasa biegu liczy 8,5 kilometra i ponad 1 km różnicy wzniesień. Zawodnicy będą biec z Ronda Jana Pawła II, przez Myœślenickie Turnie, aż na szczyt Kasprowego Wierchu (1 986 m n.p.m.).

 

 

VI Polartec Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę to impreza, która na dobre zadomowiła się w kalendarzu biegów górskich i zyskała uznanie uczestników. Bieg będzie również finałem Montrail Ligi Biegów Górskich. Można się zatem spodziewać że na starcie pojawią się najlepsi, a rywalizacja będzie zacięta. Oprócz czołówki polskich biegaczy górskich na starcie staną również amatorzy, ratownicy górscy oraz goœście ze Słowacji, Słowenii czy Anglii. 

 

 

Dla zawodników biorących udział w VI Polartec Alpin Sport Tatrzańskim Biegu Pod Górę przygotowano specjalną, pamiątkową koszulkę wykonaną z Polartec Power Dry. Dzianina ta została stworzona, aby utrzymywać wilgoć z dala od skóry. Umożliwia to jej „komorowa konstrukcja“, w której zastosowano dwa rodzaje przędz po obu stronach materiału. Wewnętrzna warstwa ma za zadanie odprowadzać wilgoć z powierzchni skóry, a zewnętrzna – szybko jš odparować z dzianiny. Miękka powierzchnia Polartec Power Dry zapewni biegaczom komfort podczas zawodów.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com