facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-10-16
 

VI Bieg Pod Górę

Polartec Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę wystartuje 19 paŸdziernika w Zakopanem. Ideą zawodów jest m.in. promocja biegów górskich w Polsce. Zawodnicy już po raz szósty będa wbiegać na Kasprowy Wierch.

Trasa biegu liczy 8,5 kilometra i ponad 1 km różnicy wzniesień. Zawodnicy będą biec z Ronda Jana Pawła II, przez Myœślenickie Turnie, aż na szczyt Kasprowego Wierchu (1 986 m n.p.m.).

 

 

VI Polartec Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę to impreza, która na dobre zadomowiła się w kalendarzu biegów górskich i zyskała uznanie uczestników. Bieg będzie również finałem Montrail Ligi Biegów Górskich. Można się zatem spodziewać że na starcie pojawią się najlepsi, a rywalizacja będzie zacięta. Oprócz czołówki polskich biegaczy górskich na starcie staną również amatorzy, ratownicy górscy oraz goœście ze Słowacji, Słowenii czy Anglii. 

 

 

Dla zawodników biorących udział w VI Polartec Alpin Sport Tatrzańskim Biegu Pod Górę przygotowano specjalną, pamiątkową koszulkę wykonaną z Polartec Power Dry. Dzianina ta została stworzona, aby utrzymywać wilgoć z dala od skóry. Umożliwia to jej „komorowa konstrukcja“, w której zastosowano dwa rodzaje przędz po obu stronach materiału. Wewnętrzna warstwa ma za zadanie odprowadzać wilgoć z powierzchni skóry, a zewnętrzna – szybko jš odparować z dzianiny. Miękka powierzchnia Polartec Power Dry zapewni biegaczom komfort podczas zawodów.

Goryonline
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-09-10
HYDEPARK
 

Burka w Nepalu nazywa się sari

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-31
HYDEPARK
 

Revelations

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-30
HYDEPARK
 

Magazyn TATRY (nr 65)

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com