facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-22
 

V Zielone Górowanie Mocy

V Zielone Górowanie Mocy - Memoriał Bartka Kuczewskiego już 30 listopada!

Klub Wysokogórski Zielona Góra zaprasza wszystkich wspinaczy i miłośników bulderingu na piątą edycję zawodów bulderowych Zielone Górowanie Mocy, które odbędą się 30. listopada w sobotę na ściance wspinaczkowej przy ul. Urszuli 22 w Zielonej Górze.

Jak zawsze nie zabraknie dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. W eliminacjach zmierzycie się z 20 problemami, w finałach natomiast z 4. Dodatkowe atrakcje to m.in. pokaz ratownictwa medycznego, slackline oraz mnóstwo ciekawych zajęć relaksacyjno-sportowych. Po wyłonieniu zwycięzców wszystkich serdecznie zapraszamy na afterparty przy stołach bilardowych w klubie HotShots.

Aby wziąć udział w zawodach, należy dokonać elektronicznej rejestracji poprzez stronę KWZG (kwzg.pl). Przypominamy niepełnoletnim o dostarczeniu oświadczenia podpisanego przez rodziców. Każdy zawodnik otrzymuje pakiet startowy, a w nim: pamiątkowa koszulka, opaska Kanfor, batony, ciepły posiłek.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat V Zielonego Górowania Mocy znajdują się na stronie internetowej KW Zielona Góra - kwzg.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com