facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-25
 

V Otwarte Zawody Skitourowe

Sklep Górski Polar Sport zaprasza wszystkich miłośników gór, nart i adrenaliny na V Otwarte Zawody Skitourowe, które odbędą się w dniu 7 marca 2010 roku w Zawoi.
W tym atrakcyjnym regionie Polski staną do rywalizacji o Puchar Polar Sportu profesjonaliści i amatorzy skitourowego szaleństwa. Wspaniałe zimowe widoki polskich gór, dobra zabawa i możliwość sprawdzenia swoich możliwości w pojedynku z najlepszymi skitourowcami to główne powody, dla których należy wziąć udział w imprezie.

W tym roku, podobnie jak w minionych edycjach, na zawody przybędzie czołówka polskiej kadry w narciarstwie wysokogórskim. Nie zabraknie również innych wspaniałych atrakcji - przede wszystkim cennych nagród dla zwycięzców Pucharu ufundowanych przez licznych sponsorów.

Nie tylko najlepsi mogą liczyć na nagrody, ponieważ jak zwykle wszyscy uczestnicy wezmą udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Miło nam poinformować, że V Otwarte Zawody Skitourowe o Puchar Polar Sport zostały zakwalifikowane do cyklu zawodów Berghaus Cup Pucharu Polski Amatorów w Narciarstwie Wysokogórskim.

Zespół Polar Sport


Więcej na: polarsport.pl
 V Otwarte Zawody Skitourowe
 V Otwarte Zawody Skitourowe
 V Otwarte Zawody Skitourowe
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com