facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-08-12
 

V Noc Krawculi (2-3 września, Beskid Żywiecki)

Długość trasy będzie wynosić ok. 38 km, a planowany czas potrzebny do jej pokonania to ok. 16 godzin.


V Noc Krawculi odbędzie się w dniach 2-3 września 2005 roku na trasie: Żabnica-Skałka - Schronisko PTTK na Hali Rysianka - Trzy Kopce - Krawców Wierch - Oszus - Bacówka PTTK na Rycerzowej.

Długość trasy będzie wynosić ok. 38 km, a planowany czas potrzebny do jej pokonania to ok. 16 godzin (z odpoczynkami). W nocnym rajdzie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie wyłącznie pod opieką osób dorosłych (rodziców lub opiekunów). W szczególnych przypadkach udział osób niepełnoletnich jest dopuszczalny po uprzedniej zgodzie rodziców wyrażonej na piśmie. W takich przypadkach mile widziany jest wcześniejszy kontakt z organizatorami. Liczba uczestników jest ograniczona i maksymalnie może wynosić 45 osób w tym 15 miejsc zachowanych jest z prawem pierwszeństwa dla uczestników poprzednich Nocy Krawculi.

Zakończenie imprezy na Hali Krawcula, w Bacówce na Krawcowym Wierchu.

W V Nocy Krawculi wziąć może udział każdy, kto spełni warunki zawarte w regulaminie zawartym na stronie http://krawcow.pttk.pl oraz dokona zgłoszenia u Szymona Rochowiaka bądź za pomocą internetu (najlepiej) za pomocą formularza zgłoszeniowego w serwisie www bacówki, bądź telefonicznie.

2005-08-29

(kb)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com