facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-04-17
 

V Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego - nagroda specjalna i zapisy

Drodzy przyjaciele Andrzeja,10 maja 2014 w Ostańcach Jerzmanowickich odbędzie się piąty, “półjubileuszowy” Memoriał naszego klubowego kolegi Andrzeja Skwirczyńskiego. Rywalizacja będzie przebiegała w niezmienionej formule, podkreślającej towarzyski charakter zawodów, wzbogaconej jednak o nowy element - nagrodę specjalną. Poniżej znajdziecie informacje o tej atrakcyjnej nagrodzie oraz garść informacji praktycznych dotyczących zapisów i regulaminu zawodów.

Nagroda specjalna jest… cóż, specjalna. W ramach V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego, firma AMC, dystrybutor marki PETZL w Polsce, sponsoruje tygodniowy wyjazd na finał Petzl RocTrip 2014 (www.petzl-roctrip.com), który odbędzie się w Antalya (Turcja) w dniach 13-19.10.2014.
 
 
 

W ramach Nagrody Specjalnej AMC zobowiązuje się do pokrycia kosztów przelotu na trasie Kraków - Antalya i z powrotem (termin wylotu: 13.10.2014; termin przylotu: 19.10.2014) oraz ustalonych kosztów przejazdu lokalnego, zorganizowanego przez zespół Petzl RocTrip. Koszty ubezpieczenia, wyżywienia oraz pobytu na miejscu pokrywa zespół, który zdobędzie nagrodę.

 


W losowaniu Nagrody Specjalnej weźmie udział 15 najlepszych zespołów, po 5 z każdej kategorii - męskiej, damskiej i mieszanej. Jest o co walczyć!

 


Zapisy i regulamin


Po pierwsze, ruszyła strona internetowa dedykowana MAS. Znajdziecie ją pod adresem http://www.mas.kw.krakow.pl/


Można już zgłaszać się do udziału w Memoriale. Nie czekajcie - gwarantujemy koszulki tylko 100 pierwszym zapisanym zespołom. A koszulka jak zwykle nie byle jaka - przyciąga uwagę i podnosi prestiż użytkownika.


Wpisowe wynosi 40 zł/osobę (o ile wpłata zostanie zaksięgowana do 8 maja 2014, w dniu zawodów już 50 zł). Członkowie Klubu Wysokogórskiego Kraków są zwolnieni z wpisowego.


Zapisy oraz regulamin dostępne pod adresem: http://www.mas.kw.krakow.pl/zapisy-na-zawody-v-mas/


Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego organizowany jest przez Klub Wysokogórski Kraków. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Sponsorem głównym jest PETZL.
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
Maciek Chmielecki
Klub Wysokogórski Kraków
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com