facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-04-17
 

V Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego - nagroda specjalna i zapisy

Drodzy przyjaciele Andrzeja,10 maja 2014 w Ostańcach Jerzmanowickich odbędzie się piąty, “półjubileuszowy” Memoriał naszego klubowego kolegi Andrzeja Skwirczyńskiego. Rywalizacja będzie przebiegała w niezmienionej formule, podkreślającej towarzyski charakter zawodów, wzbogaconej jednak o nowy element - nagrodę specjalną. Poniżej znajdziecie informacje o tej atrakcyjnej nagrodzie oraz garść informacji praktycznych dotyczących zapisów i regulaminu zawodów.

Nagroda specjalna jest… cóż, specjalna. W ramach V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego, firma AMC, dystrybutor marki PETZL w Polsce, sponsoruje tygodniowy wyjazd na finał Petzl RocTrip 2014 (www.petzl-roctrip.com), który odbędzie się w Antalya (Turcja) w dniach 13-19.10.2014.
 
 
 

W ramach Nagrody Specjalnej AMC zobowiązuje się do pokrycia kosztów przelotu na trasie Kraków - Antalya i z powrotem (termin wylotu: 13.10.2014; termin przylotu: 19.10.2014) oraz ustalonych kosztów przejazdu lokalnego, zorganizowanego przez zespół Petzl RocTrip. Koszty ubezpieczenia, wyżywienia oraz pobytu na miejscu pokrywa zespół, który zdobędzie nagrodę.

 


W losowaniu Nagrody Specjalnej weźmie udział 15 najlepszych zespołów, po 5 z każdej kategorii - męskiej, damskiej i mieszanej. Jest o co walczyć!

 


Zapisy i regulamin


Po pierwsze, ruszyła strona internetowa dedykowana MAS. Znajdziecie ją pod adresem http://www.mas.kw.krakow.pl/


Można już zgłaszać się do udziału w Memoriale. Nie czekajcie - gwarantujemy koszulki tylko 100 pierwszym zapisanym zespołom. A koszulka jak zwykle nie byle jaka - przyciąga uwagę i podnosi prestiż użytkownika.


Wpisowe wynosi 40 zł/osobę (o ile wpłata zostanie zaksięgowana do 8 maja 2014, w dniu zawodów już 50 zł). Członkowie Klubu Wysokogórskiego Kraków są zwolnieni z wpisowego.


Zapisy oraz regulamin dostępne pod adresem: http://www.mas.kw.krakow.pl/zapisy-na-zawody-v-mas/


Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego organizowany jest przez Klub Wysokogórski Kraków. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Sponsorem głównym jest PETZL.
 
 
Pozdrawiam serdecznie,
Maciek Chmielecki
Klub Wysokogórski Kraków
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2019-05-14
HYDEPARK
 

Denis Urubko – „Absurd Everestu”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com