facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-29
 

V Edycja Festiwalu Podróżnika im. Mateusza Hryncewicza (27-29 listopada, Hala Miziowa)

W dniach 27-29 listopada w schronisku na Hali Miziowej odbędzie się piąta już edycja Festiwalu Podróżnika którego Organizatorem jest firma More Than Explore.
Idea organizacji festiwalu powstała pięć lat temu dla uczczenia pamięci tragicznie zmarłego naszego przyjaciela Mateusza Hryncewicza, ratownika GOPR i podróżnika.
 
Festiwal podobnie jak w ubiegłych latach, w tym roku również organizowany jest w Schronisku na Hali Miziowej. Gośćmi V już edycji festiwalu będzie Robert Rozmus - zdobywca Korony Ziemi, Krzysztof Gardyna – Himalaje, Jarosław Botor – uczestnik wielu wypraw wysokogórskich oraz wielu innych zaproszonych gości.

Wyjątkowa atmosfera, klimat panujący w trakcie festiwalu sprawia, że impreza ta z roku na rok zyskuje sobie coraz więcej zwolenników.

Festiwal to nie tylko możliwość zobaczenia filmów i relacji z podróży po całym świecie lecz jest okazją do spotkań ludzi gór, podróżników.

Niesamowite filmy, zdjęcia oraz relacje z wypraw, a do tego wspaniała zabawa i atmosfera są nieodłącznymi elementami każdego Festiwalu Podróżnika.

Zapraszamy wszystkich chętnych – tegoroczna edycja odbędzie się 27-29.11.2009.

Zgłoszenia i rezerwacje prosimy kierować bezpośrednio na adres schroniska schronisko@halamiziowa.pl lub tel. (033) 488 72 54.

Jeżeli masz ciekawy materiał, którym chciałbyś się podzielić i zaprezentować go w trakcie festiwalu, napisz do nas na office@mte.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com