facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Uwaga, zdjęcie! Fotografowie Ligi Dare 2b na trasach biegów górskich

Fotografowie Dare 2b towarzyszyli biegaczom m.in. podczas Biegu Rzeźnika, Beskidzkiego Topora, Biegu Marduły, 6xBabia, UltraTrail Małopolska, UltraJanosika czy TatraFest. Wiele więcej zawodów jeszcze przed nimi.

Dla wielu osób fotografia z zawodów biegowych to rzecz bezcenna. Nic dziwnego, że na rynku polskim i międzynarodowym istnieją firmy specjalizujące się w robieniu zdjęć biegaczom, które potem można nabyć za odpowiednią opłatą. Zdjęcia ze strony ligabiegowgorskich.pl są dostępne dla każdego bez żadnych ograniczeń – można je pobrać za darmo.

 

Zdjęcie ze strony: www.ligabiegowgorskich.plBieganie w górach kojarzy się nie tylko z ogromnym wysiłkiem i pokonywaniem własnych słabości, ale również z przepięknymi widokami. Samotny biegacz na tle niebieskiego nieba z tłem w postaci zielono-szarych wzgórz to bardzo fotogeniczny obrazek. Cóż z tego, jeśli tenże biegacz podczas zawodów nie ma głowy do utrwalania otaczających go krajobrazów, nie wspominając o tym, że w plecaku brak miejsca na cokolwiek poza wyposażeniem obowiązkowym. Profesjonalny aparat na pewno tam się nie zmieści. A jednak pamiątkę z biegu w postaci zdjęcia każdy chciałby mieć. Z pomocą przychodzą fotografowie firmy Dare 2b, sponsora tytularnego Ligi Biegów Górskich, którzy pojawiają się na trasach najważniejszych zawodów z kalendarza Ligi.

 Liga Biegów Górskich to doskonale znana biegaczom klasyfikacja, funkcjonująca od 2009 roku - od tego sezonu jako Liga Biegów Górskich Dare 2b. Projekt adresowany jest do wszystkich miłośników biegów górskich, zarówno amatorów jak i zawodników wyczynowych. To około 120 zawodów, rozgrywanych na terenie Polski, składających się często z kilku dystansów. Kalendarz Ligi dostępny jest na stronie organizatora: www.biegigorskie.pl.

Fotografowie Dare 2b towarzyszyli biegaczom m.in. podczas Biegu Rzeźnika, Beskidzkiego Topora, Biegu Marduły, 6xBabia, UltraTrail Małopolska, UltraJanosika czy TatraFest. Wiele więcej zawodów jeszcze przed nimi. Z wynikami ich pracy można zapoznać się na stronie www.ligabiegowgorskich.pl. W poszczególnych galeriach znajdują się tysiące zdjęć, na których biegacze odnajdą siebie lub swoich przyjaciół. Idea, która stoi za projektem „fotopunktów” Dare 2b, to uchwycenie w miarę możliwości każdego biegacza na trasie biegu.

 

Zdjęcie ze strony: www.ligabiegowgorskich.plNastępnym razem jeśli będziecie widzieli fotografa na trasie zawodów Ligi Biegów Górskich Dare 2b, uśmiechnijcie się, a potem szukajcie nie tylko swojego nazwiska w cotygodniowych podsumowaniach Ligi, ale także siebie na zdjęciach udostępnianych na stronie www.ligabiegowgorskich.pl.

 

 O marce:
Dare 2b to brytyjska marka, która charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę, oferowane jednak w przystępnych cenach. Odzież dla każdego, dostępna w bardzo szerokiej rozmiarówce. Produkty Dare 2b powstają przy ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu.Strona: www.dare2b.com.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-15
BIEGI GÓRSKIE
 

Zimowe bieganie? Tak, ale na nartach!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-21
BIEGI GÓRSKIE
 

Ciemno, zimno, do mety daleko

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-13
BIEGI GÓRSKIE
 

Wjosa - ostatnia dzika górska rzeka Europy

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-08-22
BIEGI GÓRSKIE
 

Bieg Ultra Granią Tatr 2023

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-08-11
BIEGI GÓRSKIE
 

8. Bieg po Oddech dedykowany pamięci Kacpra Tekieliego

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com