facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-11-21
 

USA – oblicza przyrody (25 listopada, Kraków)

Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda ma zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejne slajdowisko z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz". Tym razem poznamy nieznane rejony USA.
 

Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda ma zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejne slajdowisko z cyklu "Świat bliższy niż sądzisz". Tym razem poznamy nieznane rejony USA. W czasie slajdowiska nie zobaczą Państwo zdjęć ukazujących wielkie amerykańskie metropolie czy też zatłoczone kurorty, lecz dziką i nieokiełznaną przyrodę oraz "zabite dechami" mieściny z dala od cywilizacji. 

O tym nieznanym obliczu USA opowie nam Adam Dęby, który w USA przebywał 7 lat, gdzie "włóczył się bez większego celu po miejscach nie istniejących na turystycznych mapach" i poszukiwał petroglifow, czyli starych rysunków indiańskich malowanych na skałach. W tym czasie przemierzył wiele stanów: od północnych rejonów Alaski, gdzie podróżował autostopem za kołem polarnym, poprzez stany Waszyngton, Oregon, Wyoming, Utah, aż po południe Arizony i Nowy Meksyk. Odwiedził również kilka wschodnich stanów, lecz najbardziej upodobał sobie stan Tennessee. A dlaczego ???

Odpowiedź na to pytanie poznają Państwo na spotkaniu, które odbędzie się we wtorek 25.11.2008 o godzinie 19:00 w sali nr 9 paw. Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27). 

Zapraszamy serdecznie.

Wstęp WOLNY !!!

TKN WAGABUNDA

2008-11-21

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com