facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-05-22
 

Uprząż Mammut w niższej cenie

Mega okazja z najwyższej półki w 8a.pl - uprząż Mammut w niższej cenie

Uprząż wspinaczkowa Ophir 3 Slide, jak sama nazwa wskazuje, bazuje na modelu Ophir oraz posiada 3 pomysłowe klamry Mammut® Slide Bloc. Jedną, umieszczoną na pasie biodrowym można w łatwy i wygodny sposób dopasować uprząż w pasie, a pozostałymi dwoma istnieje możliwość (równie łatwego) regulowania obwodu pętli udowych. Umożliwia to odpowiednie dopasowanie uprzęży w zależności od tego, ile warstw odzieży mamy na sobie (istotne zimą).

Innowacyjny system opierający się na dwuczęściowym pasie biodrowym (i pasach udowych), wysoka oddychalność, opatentowany Protector oraz niska waga zapewniają wyjątkową wygodę użytkowania oraz maksymalne bezpieczeństwo i nieograniczoną swobodę. Przy tym wszystkim uprzęże z serii Ophir oferują tradycyjną już dla Mammuta wysoką jakość wykonania,dzięki czemu otrzymujemy produkt z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

 

 

Świetną uprząż Mammut Ophir 3 Slide z regulowanymi pętlami udowymi, zapewniającymi maksymalną swobodę i wysoki komfort można teraz kupić w nowej, niższej cenie w sklepie 8a.pl.Źródło: www.ceneria.pl

 


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com