facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-05-22
 

Uprząż Mammut w niższej cenie

Mega okazja z najwyższej półki w 8a.pl - uprząż Mammut w niższej cenie

Uprząż wspinaczkowa Ophir 3 Slide, jak sama nazwa wskazuje, bazuje na modelu Ophir oraz posiada 3 pomysłowe klamry Mammut® Slide Bloc. Jedną, umieszczoną na pasie biodrowym można w łatwy i wygodny sposób dopasować uprząż w pasie, a pozostałymi dwoma istnieje możliwość (równie łatwego) regulowania obwodu pętli udowych. Umożliwia to odpowiednie dopasowanie uprzęży w zależności od tego, ile warstw odzieży mamy na sobie (istotne zimą).

Innowacyjny system opierający się na dwuczęściowym pasie biodrowym (i pasach udowych), wysoka oddychalność, opatentowany Protector oraz niska waga zapewniają wyjątkową wygodę użytkowania oraz maksymalne bezpieczeństwo i nieograniczoną swobodę. Przy tym wszystkim uprzęże z serii Ophir oferują tradycyjną już dla Mammuta wysoką jakość wykonania,dzięki czemu otrzymujemy produkt z doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

 

 

Świetną uprząż Mammut Ophir 3 Slide z regulowanymi pętlami udowymi, zapewniającymi maksymalną swobodę i wysoki komfort można teraz kupić w nowej, niższej cenie w sklepie 8a.pl.Źródło: www.ceneria.pl

 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com