facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-04
 

Ultralekkie maty Klymit

Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami firma Wolf Gang wprowadza właśnie do sprzedaży maty amerykańskiej firmy KLYMIT specjalizującej się w produkcji innowacyjnych produktów outdoorowych.
Nadmuchiwane maty KLYMIT INERTIA to nowoczesne, ultralekkie maty produkowane z wysokiej klasy materiałów - RipStop Nylonu i mocnego 75D Poliestru, dzięki czemu są odporniejsze na uszkodzenia w porównaniu z innymi wyrobami tego rodzaju.


W matach zastosowano technologie Body Mapping odwzorowującą budowę anatomiczną człowieka oraz Loft Pockets - wykorzystanie kieszeni powietrznych w celu uzyskania niezwykle niskiej wagi (najlżejsza mata waży 173 g) oraz komfortu użytkowania i izolacji termicznej oraz oddychalności dla zestawu śpiwór / mata.

System Loft Pockets powoduje, że śpiwór wypełniając puste przestrzenie w konstrukcji maty eliminuje utratę przewodzącego ciepła i skutecznie wychwytuje naturalną ciepłotę ciała ułatwiając oddychalność.

Zobacz film pokazujący działanie systemu
Loft Pockets >>


Technologia Body Mapping polega na dostosowaniu konstrukcji maty do kształtu ciała. W efekcie otrzymujemy zminimalizowany rozmiar maty po zapakowaniu oraz niską wagę dzięki zapewnieniu oparcia tam, gdzie trzeba i usunięciu materiału w miejscach, gdzie nie jest konieczny.


Maty X-Lite oraz X-Frame można wkładać nie tylko pod śpiwór, ale w zależności od sytuacji i warunków również do jego środka.

W zestawie z matami klient otrzymuje zestaw naprawczy oraz worek transportowy. Wybrane modele mat posiadają również pompkę do dostosowania ciśnienia i twardości maty do własnych potrzeb. Do nadmuchania mat Inertia wystarczy kilka, maksymalnie kilkanaście wydechów w zależności od modelu! Do nadmuchania maty
X-Lite oraz X-Frame wystarczy tylko od 2 do 4 wydechów, a maty po spakowaniu mają wielkość puszki od napojów!


Zobacz wszystkie modele ultralekkich mat KLYMIT >>

Zapraszamy na stronę internetową www.wolfgang.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat poszczególnych modeli, zdjęcia, parametry oraz filmy instruktażowe.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com