facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-01
 

Ugaś pragnienie i ruszaj dalej - Bergson Bottle Bag

Wysoka temperatura i palące słońce wzmaga nasze pragnienie. Podczas podróży za miasto, wyprawy w góry czy zwykłego spaceru w upalny dzień dobrze jest mieć ze sobą butelkę wody.
Nieustanne zdejmowanie dużego plecaka i sięganie po napój nie jest komfortowe. Jest jednak na to rada. Marka Bergson stworzyła specjalną torebkę do wygodnego przenoszenia butelki wody czy napoju izotonicznego, która pozwala sięgnąć po niego bez konieczności przerywania marszu. Umiejscowienie butelki w niewielkiej torebce przy pasie spodni sprawi, że potrzebne płyny zawsze będziemy mieli pod ręką.

Torba Bottle Bag posiada zewnętrzną, zamykaną na zamek kieszeń, przydatną do noszenia np. telefonu czy aparatu cyfrowego. Przegroda na butelkę zamykana jest ściągaczem z troczkiem zaciskającym sznurek wokół otworu.

Niewielkich rozmiarów torba wykonana jest z DURONTu, materiału poliestrowego charakteryzującego się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne  i przetarcia. Sakwa, dzięki zastosowanej technologii wielokrotnych splotów włókien, przystosowana jest do intensywnej eksploatacji, a przy tym nie ulega zawilgoceniu.

Worek Bottle Bag nie zawiedzie w żadnych warunkach, a przymocowany do paska spodni pozostanie lekki, usztywniając przenoszoną butelkę wody. To ciekawa propozycja Bergsona dla wszystkich podróżników, spacerowiczów, osób uprawiających jogging i nordic walking.

Torba Bottle Bag, w kolorze czarnym, dostępna w sieci sklepów Bergson w cenie 34,99 PLN

Źródło: BERGSON
 Bergson Bottle Bag, fot. BERGSON
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com