facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-03-22
 

Uchwyt na rowery Thule FreeRide 532

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej ISPO Grupa Thule prezentuje nową wersję klasycznego uchwytu na rowery FreeRide marki Thule – Thule FreeRide 532.
Pierwszy uchwyt marki Thule na rowery FreeRide został wprowadzony na rynek w 1990 roku. Od tego czasu stał się ikoną uchwytów rowerowych sprzedawaną na 38 różnych rynkach. Teraz na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej ISPO 2011 firma Thule prezentuje nowe wydanie tego uchwytu – Thule FreeRide 532. Jego kluczowymi cechami są nowy, dynamiczny design z wygiętych rur, zaokrąglone kształty oraz ekskluzywny, tytanowy kolor.


Konstrukcja uchwytu także uległa modyfikacji: teraz uchwyt wyposażony jest w nowe mocowania do kół ułatwiające załadunek roweru. Po załadowaniu rower może być szybko przymocowany i równie szybko uwolnione przy użyciu zębatych pasków do kół, które łatwo można dostosować do różnych rozmiarów opon. Cały montaż jest niezwykle prosty, ponieważ uchwyt nie posiada luźnych elementów, a wygodny system szybkiego montażu ułatwia montaż zarówno na standardowych belkach prostokątnych jak i belkach Thule aero.


Uchwyt Thule FreeRide 532 może być równie łatwo zamontowany na wysuwanych belkach bazowych Thule SlideBar.  Możliwość wysuwania bagażnika bazowego poza obrys pojazdu dodatkowo znacznie ułatwia założenie rowerów na dach i przymocowanie ich do uchwytu Thule FreeRide 532.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com