facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-01-25
 

Ubezpieczenia są Izi - skorzystaj z porównywarki

Sezon zimowy rozpoczęty. Wybierz najtańsze ubezpieczenie, zanim wyjedziesz.
Deska, narty? Wyjazd z rodziną, znajomymi? Zorganizowana lub samodzielna podróż zagranicę? Nie licz na łut szczęścia i zabezpiecz się finansowo, tak by w pełni korzystać z uroków urlopu.
 

Łatwo zaplanować wyjazd – znaleźć i wykupić ofertę, wsiąść do samochodu, autokaru czy samolotu i polecieć. Trudniej natomiast - zamówić pogodę, odpowiednie warunki drogowe, punktualne samoloty i wreszcie mieć pewności, że przypadkowa wywrotka na stoku nie skończy się ręką w gipsie.

Wiadomo, że sporty zimowe - nawet jeśli nie jeździsz wyczynowo - wiążą się z ryzykiem wielu kontuzji. Weź pod uwagę to, że dzielisz stok z mniej lub bardziej doświadczonymi amatorami sportów zimowych, a wypadek niekoniecznie musi być z Twojej winy. Samo ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje Ci zwrot kosztów leczenia zagranicą. Ubezpieczyciel zapewnia również transport do placówki medycznej jak i ewentualny, wcześniejszy powrót do kraju, dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli skorzystasz z całego pakietu ubezpieczeń, to na dobrą sprawę nie masz się co martwić, a z pewnością nic - oprócz zachcianek dzieci - nie będzie w stanie nadwyrężyć Twojego portfela. Ubezpieczenie komunikacyjne i majątku pokrywa koszty rezygnacji z podróży, biletów lotniczych czy też zagubionego lub zniszczonego bagażu. Wyjeżdżając nie zastanawiasz się, czy po powrocie Twój dom będzie w takim samym stanie jak przed wyjazdem.


Wybierz ubezpieczenie na Izi.pl

Aby wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę na rynku, wcale nie trzeba poświęcić wiele czasu. Porównywarka internetowa Izi.pl gromadzi ponad pięćset produktów finansowych, 50 banków oraz ubezpieczycieli. Pozwala w łatwy i szybki sposób na zestawienie wszystkich ofert dostępnych na rynku. Za pomocą kalkulatorów możesz idealnie dopasować ubezpieczenia do swoich potrzeb i samodzielnie wybrać najbardziej atrakcyjne dla Ciebie rozwiązanie.

Jeśli nie możesz przewidzieć przyszłości, to chociaż zabezpiecz się na wszelki wypadek i poczuj się bezpiecznie.Ubezpieczenia? To izi.pl!


Jak wybrać polisę?

1. Wejdź na Izi.pl.
2. Wybierz rodzaj ubezpieczenia.
3. Wypełnij formularz.
4. Porównaj wszystkie dostępne na rynku oferty.

Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com