facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-06-20
 

Tydzień butów w MOKO - nowe stoisko i promocyjne ceny

W sklepie MOKO kolejna promocyjna akcja i wielkie obniżki cenowe! Z okazji otwarcia nowego stoiska dedykowanego butom z membraną GORE-TEX ogłasza „TYDZIEŃ DOBRYCH CEN” - uwaga! - nie tylko na obuwie.
Obuwie z membraną GORE-TEX to gwarancja satysfakcji z zakupów, potwierdzona doświadczeniem wielu użytkowników. GORE -TEX bowiem to najbardziej znana membrana na świecie, która tworzy wyjątkowo skuteczną barierę wodoszczelną, wiatroszczelną, a jednocześnie oddychającą.

Firmy, które stosują tę membranę, zobowiązują się do prowadzenia badań naukowych i wprowadzania innowacji, stąd mamy gwarancję, że kupując obuwie z GORE-TEX-em, decydujemy się na produkt zaawansowany technologicznie, poddany wcześniejszej starannej kontroli i serii testów.

Na stoisku GORE-TEX-a w sklepie MOKO znajdziemy topowe marki
, specjalizujące się w produkcji obuwia outdoorowego, takie jak: Aku, Meindl, Lowa, Scarpa.

W dniach 21-30 czerwca 2013 r. będziemy mogli zakupić je w sklepie MOKO z 20 % rabatem. Rabat ten będzie obowiązywał na wszystkie rodzaje obuwia, nie tylko te z membraną. Dodatkowo każdy, kto w tych dniach zakupi buty w sklepie stacjonarnym, będzie brał udział w losowaniu outdoorowych niespodzianek. Każdy los wygrywa!

Dobre buty nie mogą się obyć bez profesjonalnych skarpet. MOKO proponuje więc zakup skarpet z wełny merino marki Smartwool z rabatem od 20 do 50 %.


Warto wykorzystać ten tydzień dobrych cen w sklepie MOKO! Zapraszamy na ul. Zyblikiewicza 2 w Krakowie lub na stronę internetową www.e-moko.pl.

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com