facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-06-17
 

Tydzień bez VAT - kupuj taniej o wartość podatku VAT w sklepie climbrock.pl

Promocja "Tydzień bez VAT" obowiązuje w dniach 16 - 23 czerwca 2013 na cały asortyment, w sklepie internetowym climbrock.pl oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i zniżkami. Szczegółowy regulamin promocji można przeczytać poniżej.


Aby skorzystać z promocji „ Tydzień bez VAT” w sklepie internetowym climbrock.pl należy, w okresie trwania promocji, postąpić według poniższego schematu:

    złożyć zamówienie na dowolnie wybrane produkty.

    w uwagach do zamówienia wpisać: „Bez VAT”

    nie opłacać zamówienia od razu

    poczekać na wiadomość e-mail z kwotą do zapłaty, która zostanie pomniejszona o wartość podatku VAT

    dokonać przelewu i czekać na dostawę zamówienia

    przy płatności za pobraniem zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją o kwocie jaką należy zapłacić podczas odbioru przesyłki.

 REGULAMIN PROMOCJI "Tydzień bez VAT"


1. Organizatorem promocji „Tydzień bez VAT” zwanej dalej „promocją” jest firma Climbrock S.C. z siedzibą przy ul. Nowotarskiej 17a w Zakopanem, właściciel sklepu internetowego climbrock.pl
2. Organizator udostępnia na czas trwania promocji wszystkie produkty aktualnie dostępne w sklepie internetowym. W niniejszym regulaminie będą one dalej nazywane produktami promocyjnymi.

3. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany listy produktów promocyjnych w czasie trwania promocji. Zmiana może polegać zarówno na usunięciu produktów z listy, jak i dodaniu nowych produktów.
4. Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która w czasie trwania promocji nabędzie dowolnie wybrane produkty w sklepie internetowym climbrock.pl lub w sklepie stacjonarnym w Warszawie na te produkty zostanie udzielony rabat w wysokości wartości podatku VAT. Reczywista wartość rabatu to 18,7%
5. Nie można wziąć udziału w promocji łącząc zakupy produktów promocyjnych dokonane przez różnych klientów lub zakupy jednego klienta dokonane w różnych transakcjach.
6. Każda osoba może brać udział w promocji dowolną liczbę razy pod warunkiem spełnienia za każdym razem postanowienia zawarte w punkcie 4 niniejszego regulaminu.

7. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i zniżkami. W przypadku wyboru produktów przecenionych podczas obliczania kwoty do zapłaty zostanie wzięta pod uwagę ich pierwotna wartość.
8. Łączna wartość produktów nie obejmuje kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są określone w regulaminie sklepu climbrock.pl.

9. Promocja trwa od 16 do 23 czerwca 2013r.
10. Wszelkie zapytania i wątpliwości dotyczące promocji i jej regulaminu należy kierować do organizatora na adres poczty elektronicznej sklep@climbrock.pl

Źródło: climbrock.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com