facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-05-31
 

Twój Plan Podróży - konkurs sklepu MOKO i manko.pl

Manko.pl oraz sklep górski MOKO organizują konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Zaprojektujcie „odjechany”, ciekawy i ambitny plan waszej wymarzonej podróży i wyślijcie na: konkursy@manko.pl. Macie czas tylko do 10 czerwca.
Czekają atrakcyjne nagrody!

Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto oznaczy fanpage manko.pl znacznikiem "Lubię to", z wyłączeniem osób, których wyprawy wakacyjne zostały objęte patronatem medialnym MANKO.

Praca konkursowa może być grafiką, zbiorem fotografii, filmem lub dokumentem tekstowym i powinna zostać przesłana na e-mail: konkursy@manko.pl, w rozdzielczości i rozmiarze umożliwiających ich publikację w Internecie za pomocą portalu Facebook oraz www.manko.pl lub na kanale Youtube. Ogłoszenia zwycięskiej pracy nastąpi nie później niż do 24 czerwca 2013 roku.

Prace zgłoszone do konkursu decyzją JURY konkursu zostają umieszczone w galerii konkursowej na serwisie Facebook oraz na www.manko.pl. W czasie trwania konkursu wszystkie osoby posiadające konto na serwisie Facebook mogą głosować na prace poprzez oznaczanie ich za pomocą "Lubię to". Z najlepiej ocenianych prac, JURY wyłoni zwycięzcę, a także wyróżni dwie dodatkowe prace, które wyróżniły się spośród pozostałych i zostały wysoko ocenione przez użytkowników serwisu Facebook.


Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na
www.manko.pl >>

Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com