facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-26
 

Tuttu.pl wypożycza nosidełka

Zapraszamy do wypożyczalni nosidełek dziecięcych Tuttu. Dostępne do wypożyczenia są nosidełka Fjord Nansen SILDA oraz pelerynka Raincover Carrier.
REGULAMIN WYPOŻYCZANIA NOSIDEŁEK

1. Aby wypożyczyć nosidełko, należy przedstawić jeden dowód stwierdzający tożsamość osoby pożyczającej (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) oraz do czasu zwrotu nosidełka wpłacić kaucję w wysokości 100 zł i pełną kwotę za wypożyczenie (opłata za wypożyczenie nie podlega zwrotowi).

2. Wszelkie uszkodzenia istniejące na nosidełku w momencie przekazania go klientowi zostają okazane klientowi i spisane w „Uwagi dodatkowe” w Umowie Wypożyczenia Nosidełka. Za wszelkie uszkodzenia powstałe podczas użytkowania nosidełka odpowiedzialność finansową ponosi klient – najemca.

3. Po okresie wypożyczenia nosidełka (również z daszkiem lub pelerynką) co najmniej na dwa dni, klient ma prawo zakupić nowy model nosidełka (także z daszkiem lub pelerynką) z upustem o wartości dwudniowego wypożyczenia.
Upust taki jest ważny przez 14 dni od daty zwrotu wypożyczonego nosidełka.

4. Możliwa jest rezerwacja sprzętu. Rezerwuje się osobiście, wpłacając kaucję w wysokości 40 zł. W przypadku gdy klient nie odbierze zarezerwowanego sprzętu w ustalonym dniu, kaucja nie podlega zwrotowi, a rezerwację unieważnia się.

5. W przypadku chęci przedłużenia czasu wypożyczenia nosidła, należy niezwłocznie skontaktować się telefonicznie ze sklepem. W razie nie zwrócenia sprzętu w ustalonym terminie, za każdy dzień zwłoki sklep stosuje opłatę w wysokości 40 zł.

6. Wypożyczając sprzęt po południu (po godz. 17.00) klient nie płaci za ten dzień, lecz dopiero za następny. Podobnie nie płaci za dzień zwrotu, gdy zwrot ma miejsce do godz. 12:00.

Zobacz cennik wypożyczalni >>

Dla posiadaczy kart Tuttu Friends, Fjord Nansen Friend, Klub Przyjaciół Horyzont 20% zniżki.

Więcej informacji na stronie Tuttu.pl.
 

Źródło: www.ceneria.pl

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com