facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-09
 

Tunelowe namioty Tatonka z 15% rabatem

W sklepie e-biwak.pl można zakupić tunelowe namioty Tatonka z 15% rabatem.
Namioty tunelowe nie są zbyt popularne w Polsce pomimo niezaprzeczalnych zalet takiej konstrukcji. Stelaż układa się w naturalny półokrąg, co sprawia, że namiot jest bardziej przestrzenny i przyjazny dla użytkownika.
Pewna część namiotów tunelowych jest wyposażona w ogromny przedsionek, który umożliwia ulokowanie sporej ilość ekwipunku np. plecaków czy rowerów poza sypialnią. Gotowanie jest łatwe i przyjemne w przypadku, kiedy musimy to robić wewnątrz namiotu (np. podczas deszczu).

Zalety namiotów tunelowych to m.in.:

* łatwość rozkładania - sypialnia jest połączona standardowo z namiotem zewnętrznym, co wymaga od użytkownika włożenia jedynie odpowiedniej ilości prętów stelaża i zamocowania odciągów;
* szybka regulacja naciągu tropiku - po włożeniu stelaża, przy pomocy jednej tasiemki można naciągnąć/zluzować naciąg tropiku.
* dużo miejsca wewnątrz sypialni - ze względu na nadany przez stelaż kształt, łatwość gotowania w przedsionku niezależnie od warunków zewnętrznych,
* wydajna wentylacja - otwory wentylacyjne są znacznej wielkości, w większych modelach stosowane są klapki na suwak do regulacji.


Oferta namiotów tunelowych w promocji dostępna jest na e-biwak.pl.

Źródło: ceneria.pl


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-10-19
BIZNES
 

The North Face z inicjatywą "Reset Normal"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-13
BIZNES
 

Grupa Oberalp z tytułem lidera Fair Wear Fundation

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com