facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-09
 

Trzy oblicza Andaluzji (11 stycznia, Kraków)

Zapraszamy na slajdowisko Michała Parwy w Klubie Podróżników Śródziemie.
Michał Parwa zaprasza na subiektywne zwiedzanie Andaluzji, podczas którego pospacerujemy po uliczkach Granady, odbędziemy kilka trekkingów po przedgórzach – La Alpujarra, wejdziemy na skaliste szczyty Sierra Nevady – najwyższego łańcucha górskiego Iberii oraz wypoczniemy na najbardziej opuszczonym wybrzeżu – Costa Tropical. Trzy, jakże odmienne, krainy tworzą obraz prawdziwej Andaluzji – ognisty, zmysłowy i dziki, niczym tradycyjne flamenco.

Dodatkowe atrakcje:


* po pokazie zapraszamy na prelekcję Sebastiana Fijaka - międzynarodowego przewodnika górskiego UIMLA, który opowie jak zabezpieczyć się i przetrwać lawinę śnieżną. Dowiemy się, jak bezpiecznie poruszać się zimą po górach, także tych wysokich i jakie zagrożenie niesie za sobą nieodpowiednie zachowanie na trasie.

Poznamy prawdę o tym, czym jest lawina, w jaki sposób powstaje, jakie są sposoby wyjścia z białej opresji, a także gdzie możemy uzupełnić swoją wiedzę i odbyć kurs. Będzie to świetna okazja do zobaczenia i zapoznania się z wszelakiej maści sprzętem lawinowym, także tym mniej popularnym.

* po slajdach - spotkanie dla grupy fotografujących podróżników: porady i wskazówki dla wszystkich prowadzą Monika Oleksy i Jerzy Stokowski.

Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w Klubie Śródziemie (Pl. Wszystkich Świętych 8, Kraków)

Więcej informacji: klubpodroznikow.com
 Trzy oblicza Andaluzji
 Trzy oblicza Andaluzji
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com