facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-31
 

Trzecia edycja Pucharu Azotów Tarnów 2012

W najbliższą sobotę 2 czerwca odbędzie się trzecia edycja Pucharu Azotów Tarnów we wspinaczce na czas amatorów. Zawody przeprowadzone zostaną w ramach organizowanego przez Gemini Park Tarnów Sportowego Dnia dziecka.
Na uczestników imprezy czeka moc sportowych atrakcji. Wszyscy śmiałkowie będą mogli spróbować wspinaczki na dziesięciometrową ściankę wspinaczkową, która będzie dostępna przez cały dzień dla każdego, bez względu na wiek. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Tarnowski Mieczysław Kras.
 
Przygotowane atrakcje odbywać się będą w dwóch strefach – wewnętrznej i zewnętrznej. Wewnątrz Centrum, w strefie małego sportowca, dla najmłodszych uczestników organizatorzy zaplanowali sportowe rywalizacje z dużą ilością cennych nagród, między innymi konkurs celności strzału, rzut piłką do celu, biegi z przeszkodami, slalom z piłką, pokaz taneczny cheerleaderek i wiele innych konkurencji, gier oraz zabaw.
 
Dodatkowo, w strefie małego kibica czekać będzie szereg niespodzianek, takich jak quiz wiedzy o zawodnikach, wykonywanie gadżetów kibica, malowanie twarzy czy nauka prostej piosenki lub rymowanki kibica. Natomiast na rozgrzewkę przed zbliżającym się futbolowym świętem Europy, Gemini Park Tarnów proponuje mistrzostwa w grę piłkarską Fifa 12 na konsolach Playstation, zawody w piłkarzyki  i zabawę na boisku do gry w piłkę nożną.
 
W tym czasie, na zewnętrznej strefie, rodzice będą mogli skorzystać z wielu cennych porad przygotowanych przez Centrum Zdrowia Tuchów, takich jak badanie wzroku u dzieci, pokaz udzielania pierwszej pomocy, porady neonatologiczne i kardiologiczne czy porady dietetyka. Dostępny będzie również dmuchany zamek.
 

Ponadto każdy będzie mógł spróbować wspinaczki na specjalnie ustawionej ściance, a od godziny 12:30 na jednej z wspinaczkowych tras ruszają sportowe zmagania w ramach popularnego Pucharu Azotów Tarnów dla amatorów w czasówkach. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody, miedzy innymi ufundowane przez sklep SMYK Tarnów Gemini upominki dla najmłodszych oraz sprzęt wspinaczkowy. Sympatycy wspinaczki będą mieli możliwość zdobycia pamiątkowej pocztówki z autografem trzykrotnej zdobywczyni Pucharu Świata we wspinaczce Edyty Ropek.


Więcej informacji na stronie:
http://laroca.pl/trzecia-edycja-pucharu-azotow-tarnow-2012

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com