facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-18
 

Trzecia edycja AR Cup - tym razem w Czechach

Zapraszamy na kolejną edycję cyklu Adventure Racing Cup - zawody zostaną rozegrane w dniach 1-3 sierpnia w Górach Orlickich.


Zapraszamy na kolejną edycję cyklu Adventure Racing Cup - zawody zostaną rozegrane w dniach 1-3 sierpnia w Górach Orlickich
, tuż za naszą południową granicą po czeskiej stronie Kotliny Kłodzkiej.

Tradycyjnie rywalizacja przebiegać będzie na dwóch trasach – Profi ok. 160 km (etap nocny i dzienny) i Open ok. 100 km tylko w dzień. Jak na prawdziwy rajd przygodowy przystało, zawodnicy wyruszą na treking, rowery górskie, rolki, prostą wspinaczkę i zadania linowe oraz etapy canoe i pływacki.

Zapowiadają się więc mocno górskie zawody z rywalizacją na najwyższym poziomie. Polskie zespoły będą mogły stawić czoło najlepszym teamom z Czech i Słowacji. W kategorii Open będą mogli pościgać się ci, dla których przygoda z AR dopiero się rozpoczyna. Ranking po dwóch edycjach znajdziecie na stronie www.arcup.com.

Salomon Trail Running


W trakcie zawodów zostanie rozegrany, tak jak podczas dwóch poprzednich edycji, bieg górski Salomon Trail Running o długości 10 km. Start odbędzie się 2 sierpnia o 9 rano.

Ponieważ bieg posiada odrębną klasyfikację, można wziąć udział tylko w nim, zmierzyć się z najlepszymi biegaczami górskimi i zdobyć cenne punkty w rankingu. Dla tych, dla których celem jest raczej aktywne spędzenie czasu, przygotowano dodatkowo Salomon Family Run – bardziej wycieczkę niż zawody, dla grup z dziećmi, po wyznaczonej trasie z miłymi niespodziankami.

Pełne wyniki, zdjęcia oraz klasyfikacja po dwóch edycjach są dostępne na stronie www.trailrunning.pl

Monika Strojny

2008-07-18

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com