facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Trytool 2016 – odliczanie czas zacząć!

Jeszcze niecałe 3 tygodnie dzielą nas od VI edycji Trytoola, ale już teraz możemy podzielić się z Wami tym, co przygotowaliśmy w tym roku. Jak zawsze będzie dużo wspinania, dużo wiedzy, zajęcia praktyczne a także atrakcje dla najmłodszych uczestników imprezy. 

 

 

 

Jak co roku, będziemy chcieli przekazać Wam możliwie jak najwięcej wiedzy związanej z zimowym wspinaniem i zimową działalnością w górach w ogóle. Instruktorzy PZA oraz GOPR poprowadzą szereg warsztatów – będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej o sprzęcie używanym zimą, poprawnie skompletować apteczkę na zimowe wyjście w góry, co zabrać do jedzienia oraz jakie ubrania i akcesoria spakować z sobą do plecaka w razie nieoczekiwanego noclegu gdzieś daleko i wysoko. Oprócz tego – dowiecie się trochę o wspinaniu lodowym oraz o tym jak powinien wyglądać trening drytoolowy. 


Będzie też dużo zajęć praktycznych – ćwiczenia z detektorami lawinowymi, warsztaty z pierwszej pomocy – oraz oczywiście kilka stanowisk z wędkami, gdzie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił we wspinaniu z dziabami. Dla tych bardziej obytych z zimową odmianą wspinaczki – rozegrane zostaną towarzyskie zawody drytoolowe (więcej szczegółów wkrótce).  Oprócz tego – będziecie mogli przyjrzeć się Trytoolowi z góry, podczas zjazdu tyrolką założoną przez Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich. 


Podczas Trytoola także najmłodsi nie będą się nudzić. Hej, młody odkrywco! Czy słyszałeś kiedyś o poszukiwaczach skarbów i przygód? Jeśli chcesz się sprawdzić, dowiedzieć czegoś nowego, tropić, szukać i lubisz być w ruchu – koniecznie dołącz do nas. Oto nadarza się okazja byś wziął udział w niezwykłej przygodzie! Ubierzcie ciepłe czapki i rękawice ­ wybierzemy się bowiem na poszukiwania po terenie Uroczyska Skałki Twardowskiego. Niezabraknie ruchu i wesołej zabawy. Na grę terenową zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, młodsi niech zabiorą ze sobą pełnoletniego opiekuna.


Zapisy na warsztaty i zawody rozpoczną się w środę 20 stycznia o godzinie 20:00 za pośrednictwem strony KW Kraków – kw.krakow.pl. Natomiast zainteresowanych grą terenową dla dzieci prosimy o kontakt do dnia 29.01 na adres e-mail: taterniczek@taterniczek.org 


Trytool 2016. Imprezę organizuje KW Kraków pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Sponsorem Głównym imprezy jest firma AMC, dystrybutor marki Petzl. 

Michał Kajtoch / Paulina Szelerewicz-Gładysz

Klub Wysokogórski Kraków 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Łukasz Ziółkowski
 
KW Kraków
 
2016-02-19
WSPINACZKA SPORTOWA
 

TryTool 2016 - podsumowanie

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-02-08
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Try Tool 2016 - wyniki i galeria zdjęć

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
KW Kraków
 
2015-11-25
GÓRY
 

Trytool 2016 – wszyscy na Zakrzówek!

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com