facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Triada 2017 – wyniki letniej edycji i masa zdjęć

1-2 lipca 2017 roku - dwa dni w pięknych górach na niełatwych ścieżkach biegowych podczas letniej Triady, kolejnego wydarzenia Ligi Biegów Górskich Dare 2b. Do Krościenka nad Dunajcem przyjechało blisko 300 uczestników, a zdecydowana większość biegaczy zdecydowała się na start w głównej konkurencji, czyli biegu etapowym. Uczestnicy w sobotę przemierzali trasy Beskidu Sądeckiego, w nocy z soboty na niedzielę wyruszali w Pieniny, a następnego dnia sprawdzali swoją silną wolę w Gorcach. Po każdym etapie na mecie czekał medal, co oznacza, że po udanym weekendzie każdy finisher biegu etapowego wracał do domu z trzema medalami! 

 

Każdy bieg odbywał się w innym paśmie górskim, dlatego każdy start i meta znajdowały się w innym miejscu w Krościenku nad Dunajcem. Można było poczuć się jak na trzech zupełnie innych biegach. Każde pasmo górskie zaprezentowało swoje wyjątkowe atuty, były potoki, podbiegi, błoto i kamienie. Czas pomiędzy biegami uczestnicy spędzali na integrowaniu się i intensywnym wypoczywaniu przed kolejnym etapem biegu.

 

Najważniejszym atutem Triady jest jednak fakt, że może się ona stać przepustką do biegów ultra. Na wybór dystansu Triada 50 (czyli 17 km + 11 km + 22 km) zdecydowało się bardzo dużo osób, dla których najdłuższe dotychczasowe starty ograniczały się do półmaratonów i maratonów.

 

Uczestnicy Triady otrzymali w pakiecie startowym wyjątkowy gadżet: bardzo kolorowy kubek z indywidualnym nadrukiem! Przed biegiem można było wpisać w formularzu zapisów swoje motto lub inny dowolny napis, który został później umieszczony na kubku. Amatorzy zdjęć, facebooka i instagrama mieli prawdziwą ucztę pod niespotykaną fotościanką z nadrukiem w kształcie serca i podpisem „Kocham Góry”, na której tle mogli zrobić sobie nieliczoną ilość zdjęć - z czego chętnie korzystali!

 

Zwycięzcy tegorocznej edycji Triady na poszczególnych etapówkach to:

Triada Ultra 105 - Ania Witkowska i Michał Stopa

Triada 80 - Gosia Rajner i Paweł Fałek

Triada 68 - Magda Łączak i Paweł Dybek

Triada 50 - Małgorzata Wicha i Michał Stawski

 

Jesteśmy przekonani, że biegi etapowe, które zyskały już dużą popularność w Europie, w kolejnych latach staną się popularniejsze również w Polsce. W końcu - zgodnie z hasłem Triady - „Co trzy biegi to nie jeden!”

 

Jeśli już teraz ktoś nabrał ochoty na etapowe biegi, to najbliższa okazja już w styczniu na edycji zimowej Triady! Jak było w tym roku na letniej Triadzie, można przekonać się oglądając zdjęcia w galerii na www.ligabiegowgorskich.pl:

https://ligabiegowgorskich.pl/triada-gorce

https://ligabiegowgorskich.pl/triada-beskid-sadecki

https://ligabiegowgorskich.pl/triada-pieniny


 

Zobaczcie galerię:

 
 
 
 
 
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-06-21
BIEGI GÓRSKIE
 

11. Ultramaraton Babia Góra przeszedł do historii!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-02-06
BIEGI GÓRSKIE
 

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com