facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-31
 

Treningowy sekret najlepszych - nowa kolekcja Under Armour

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co robią najlepsi sportowcy, by poprawić swoje wyniki? Pomyślałbyś, że tajemnica tkwi w tym, co zakładają na siebie w czasie treningu?
W 1996 roku Kevin Plank, zawodowy amerykański futbolista, stworzył w garażu t-shirt, który miał spełnić jego podstawowe oczekiwania - miał pozostawać suchy nawet po długim dniu gry i pomóc mu osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Stwierdzenie, że się udało, byłoby sporym niedomówieniem – koszulka okazała się tak dobra, iż momentalnie stała się podstawowym elementem ubioru nie tylko topowych futbolistów, ale i przedstawicieli wszelkich innych dyscyplin sportu.

Dziś stworzona przez Planka marka Under Armour to druga najszybciej rozwijająca się spółka na amerykańskiej giełdzie, posiadająca własne laboratoria badawcze prowadzące ciągłe prace nad rozwojem technologii i produktów, które mają pomóc osiągnąć jeden cel - uczynić sportowców lepszymi.

Jeżeli przyjrzeć się temu, kto wybiera produkty Under Armour, nie ma wątpliwości, że tę rolę spełniają. Michael Phelps, Lindsey Von, Chris McCormack, Georges St-Pierre, czy znacznie bliżej - Damian Janikowski, Michał Materla, drużyna Jagiellonii Białystok - wymieniać można by jeszcze bardzo długo.

 

W czym zatem tkwi sekret marki? Dla każdego z tych sportowców czy drużyn trening oznacza nie tylko ćwiczenia związane z konkretną dyscypliną, ale i wizyty na siłowni, biegi, jazdę na rowerze itd. Jak mówi nasz brązowy medalista z Londynu - Zapasy to sport, który wymaga od nas ogólnej sprawności. Trenujemy gimnastykę, biegamy, rozciągamy się. Dobry zapaśnik musi potrafić wszystko - dobrze biegać, ruszać się, przewracać się odpowiednio, skakać salta, dobrze grać w piłkę nożną i w kosza.

Ideą Under Armour jest tworzenie produktów, które sprawdzą się każdej z tych sytuacji i bez względu na intensywność wysiłku zapewnią taki sam komfort i parametry techniczne. Jak tłumaczy Monika Papkoj, Brand Manager Under Armour Polska - Na najwyższym poziomie sportowym nie ma mowy o kompromisach. Dlatego nie tworzymy produktów, które mają być modne. To techniczna odzież, która przeznaczona jest tylko i wyłącznie do uprawiania sportu. Koszulka, spodenki czy jakakolwiek inna część garderoby, którą założymy do treningu, mają być na tyle dobre, byśmy po prostu zapomnieli, że mamy je na sobie. Sportowcy sami wybierają produkty Under Armour, bo spełniają one te oczekiwania.

Na kolekcję Under Armour składają się m.in.: linia Baselayer, czyli produkty pozostające w bezpośrednim kontakcie z ciałem, linia Training, w skład której wchodzi także druga warstwa odzieży, linie dedykowane dla biegaczy i koszykarzy, akcesoria (czapki, torby) oraz rozbudowana linia obuwia.

Under Armour wciąż opracowuje nowe rozwiązania, które zapewniać mają jak najlepsze właściwości. Właśnie tak powstały krój Compression, poprawiający stabilizację mięśni i wspomagający ich szybszą regenerację, technologia impregnacji STORM, czy seria Catalyst wykonana w 100% z przetworzonych butelek PET o jeszcze lepszych parametrach niż produkty wykonane z klasycznej tkaniny.

Tajemnicą sukcesu Under Armour jest właśnie to ciągłe poszukiwanie innowacji i skupienie na potrzebach sportowców. Nieustanne dążenie do doskonałości jest też celem przyświecającym najlepszym z nich i chyba w tym tkwi sekret ich treningu i wyjątkowego związku z marką.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można na stronie www.underarmour.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com