facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-09-04
 

Torba biodrowa Tatonki a plecak

Torba biodrowa Tatonki Hip Bag. To nie biodrówka, nerka, torebka biodrowa czy saszetka, tylko torba biodrowa w pełnym tego słowa znaczeniu o pojemności 3 litrów (wersja L to 7 litrów).

Są różne rodzaje biodrówek czy saszetek zapinanych pasem na biodrach. Różnią się przede wszystkim pojemnością i ilością schowków. Mają różnie rozwiązane systemy zapinania pasa oraz kieszonek. Są mniej lub bardziej praktyczne, różna też jest wygoda użytkowania. Rozważając zakup takiej biodrówki musimy się przede wszystkim zastanowić, w jakich okolicznościach będziemy jej używać, do czego ma nam służyć i czy faktycznie będzie nam potrzebna.

 

Osobom przyzwyczajonym do małych biodrówek torba biodrowa Tatonki Hip Bag na pierwszy rzut oka może wydawać się dość duża. Dla mnie to zaleta: mieszczę w niej wszystko, czego potrzebuję. To, co normalnie musiałabym nosić w plecaku, w przypadku tej torby, zdecydowanie ekonomiczniej da się upakować na niewielkiej przestrzeni. Dużą zaletą jest fakt, że w przypadku podróży do krajów, gdzie temperatury są wysokie, a wilgotność powietrza duża, ja czuję się komfortowo, bo mam wolne od ciężaru i mokrych plam plecy. Oczywiście, gdy wybieram się na jakąś dłuższą wycieczkę, plecak okazuje się już niezbędny. Cenię jednak tę biodrówkę za to, że mogę do niej upakować wszystko, co w różnych sytuacjach może mi się przydać, nie zastanawiając się potem zbytnio w trakcie wyjazdu, czy mam w niej akurat to, czego potrzebuję, gdy chwytam ją w rękę, wysiadając z samochodu czy autobusu i ruszając w miasto na zwiedzanie albo próbując załatwić przeróżne kwestie formalne na wyjazdach pilockich.

 

Mój egzemplarz jest w ciekawym, rzucającym się w oczy kolorze czerwonym, ale w ofercie są także kolor czarny, zielony, niebieski.

Cena tej torebki to ok. 70 zł, w zależności od sklepu. To bardzo dobra cena!

 

Wyższość torby biodrowej w stosunku do plecaka to:
- mała pojemność,
- niska waga, nawet jeśli zapakujemy ją maksymalnie,
- świeży powiew na plecach, zamiast mokrych od potu plam na bluzce,
- łatwy dostęp do podręcznego zestawu przedmiotów,
- możliwość wyciągnięcia potrzebnej rzeczy bez ściągania z pleców plecaka i grzebania w nim,
- użyteczny zestaw kieszonek.

 

Podsumowanie

Torba biodrowa Tatonki to chyba jedyna biodrówka o tak dużej pojemności dostępna na rynku outdoorowym. Jeśli więc ktoś szuka alternatywy dla plecaków masakrujących plecy podczas upalnych dni lub wyjazdów do ciepłych krajów, zdecydowanie polecam to rozwiązanie. Mnie się bardzo na wyjazdach sprawdza. Trzeci bagaż w postaci podręcznej biodrówki jest bardzo funkcjonalny, a jakość produktów Tatonki to gwarancja użytkowania przez długie lata.

Kamila Gruszka
www.barswiat.pl

 

Pełna wersja recenzji dostępna jest na:

http://www.barswiat.pl/torba-biodrowa-tatonki---alternatywa-dla-plecaka,3510,i.html

 

oraz w serwisie www.Ceneria.pl

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com