facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-04-11
 

TNF Kalymnos Climbing Festiwal w październiku

Organizatorzy ogłosili datę tegorocznej edycji The North Face Kalymnos Climbing Festival. Impreza gromadząca miłośników wspinaczki z całego świata odbędzie się w dniach 9 - 12 października.

Udział w festiwalu to najlepsza okazja, by odwiedzić małą grecką wyspę, która w ciągu ostatnich kilku lat ugruntowała swoją pozycję na liście miejsc, które każdy wspinacz powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu.
Poza setkami obitych dróg w doskonałej jakości skale, najambitniejsi mogą spróbować swoich sił na równie dużej liczbie linii, wciąż czekających na pierwsze przejścia. Trzy festiwalowe dni to ponadto okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród, wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych przez członków teamu The North Face, a także wieczorach Story Teller, w czasie których opowiedzą oni o swoich wyprawach w najodleglejsze zakątki świata. Nie należy także zapominać o słynnej już imprezie na plaży kończącej festiwal.

 Więcej informacji na temat The North Face Kalymnos Climbing Festival pojawi się już wkrótce na stronie www.thenorthface.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com