facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-09-20
 

TNF Kalymnos Climbing Festival

W dniach 10 - 13 października na malowniczej greckiej wyspie Kalymnos odbędzie się druga edycja The North Face® Kalymnos Climbing Festival. Na uczestników czekają nowe drogi, spotkania z czołowymi wspinaczami z całego świata, mnóstwo słońca, zabawy oraz nagrody o łącznej wartości 15 000 euro.

Podobnie jak w zeszłym roku zawody odbędą się w kategoriach: PROject, OPEN oraz BIG maraton. Wśród zawodników zaproszonych do udziału w rywalizacji na najwyższym poziomie znaleźli się: James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA) Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fishhuber (AUT), Anna Stohr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Neve (FRA), Klemens Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Nina Caprez (SWI), Matilda Soderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) oraz Sasha Digiulian (USA). W tym doborowym towarzystwie swoich sił spróbuje również reprezentujący Polskę Piotr Schab!

 Z pewnością jednym z ciekawszych wydarzeń towarzyszących festiwalowi będzie premiera filmu „Baffin Island”, w której udział wezmą jego główni bohaterowie - Hansjoerg Auer (AUT) oraz bracia Iker i Eneko Pou (ESP). Wieczory urozmaicą także spotkania z cyklu Storry Teller, w ramach których znani wspinacze opowiedzą o swoich wyprawach i zrealizowanych projektach. The North Face® Kalymnos Climbing Festival zakończy tradycyjna grecka kolacja i wielka impreza na świeżym powietrzu.

  

Ci, którzy nie mogą dotrzeć na wyspę, będą mogli na żywo śledzić zmagania zawodników na stronie www.thenorthfacejournal.com. Livestream rozpocznie się 10 października i będzie nadawany przez cały czas trwania Festiwalu. W ramach relacji będzie można obejrzeć najlepsze ujęcia z każdego dnia, posłuchać wywiadów z czołowymi zawodnikami, wziąć udział w wieczorze Story Teller i zajrzeć za kulisy imprezy.


Więcej informacji na temat The North Face® Kalymnos Climbing Festival znaleźć można na stronie imprezy.


The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową.  Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.com.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com