facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-07-23
 

Thule Technical Backpacks – nowe plecaki na rynku

Szwedzka firma Thule zaprezentowała nową markę nowoczesnych plecaków turystycznych - Thule Technical Backpacks. Zastosowano w nich nowatorskie, ergonomiczne rozwiązania, z których szwedzka marka jest znana od lat.

Szwedzka firma Thule zaprezentowała nową markę nowoczesnych plecaków turystycznych - Thule Technical Backpacks. Zastosowano w nich nowatorskie, ergonomiczne rozwiązania, z których szwedzka marka jest znana od lat – użytkownicy docenią z pewnością dynamiczny system dopasowywania plecaka do potrzeb i budowy ciała użytkownika. Wśród nowości znalazły się plecaki trekkingowe Thule Guidepost, idealne na górskie wędrówki plecaki z serii Thule Capstone oraz nosidło dla dzieci Thule Sapling.

 “Od lat tworzymy inteligentne rozwiązania i produkty, których zadaniem jest ułatwienie naszym klientom prowadzenia aktywnego życia – teraz skupiliśmy się na tej nowej kategorii produktów, uwzględniając potrzeby i oczekiwania użytkowników naszego sprzętu” – wyjaśnia Magnus Welander, CEO Thule Group. “Przez ostatnie trzy lata staraliśmy się połączyć doświadczenia naszych działów odpowiedzialnych za projektowanie i produkcję, a także niezależnych ekspertów w zakresie projektowania plecaków – efektem jest stworzenie zupełnie nowej rodziny produktów: Technical Backpacks. Plecaki z tej serii idealnie i błyskawicznie dopasowują się do potrzeb każdego użytkownika, co czyni wszelkie wędrówki i podróże jeszcze przyjemniejszymi. Jak zwykle w przypadku produktów Thule, skupialiśmy się na ergonomii użytkowania, bezpieczeństwie, jakości oraz odpowiednim wzornictwie…, a także na naprawdę nowatorskich rozwiązaniach”.

 Jako, że nie żyjemy w świecie, w którym jeden rozmiar jest odpowiedni dla wszystkich, projektanci Thule skupili się na zapewnieniu użytkownikom możliwości idealnego dopasowania plecaków – nowości z serii trekkingowej zapewniają np. w sumie 270 różnych możliwości dostosowania plecaka do wymagań i ciała osoby, która z niego korzysta. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu regulowanego systemu nośnego TransHub (który gwarantuje, że ciężar będzie odpowiednio rozmieszczony na pasie biodrowym; pas piersiowy górny można wygodnie regulować w czasie wędrówki). Co ważne, plecaki z serii Technical Backpacks występują w wersjach damskich i męskich (dopasowanych do budowy kobiet i mężczyzn), a możliwość regulowania pasa biodrowego na kilka sposobów sprawia, że każdy użytkownik może idealnie dopasować plecak do swoich wymagań.

 “Jesteśmy przekonani, że udało nam się podejść “na świeżo” do tematu plecaków… i stworzyć dzięki temu znakomite produkty. Nie istnieją dwa identyczne ciała ludzkie, dlatego opracowaliśmy szybkie i skuteczne patenty na dopasowanie naszych plecaków do potrzeb każdego użytkownika” - komentuje Graham Jackson, product manager serii Technical Backpacks.

Plecaki Thule Guidepost, Thule Capstone oraz nosidło Thule Sapling pojawią się w sklepach w lutym 2015 r.

Więcej informacji o produktach Thule znaleźć można na stronie: www.thule.comO Thule
Firma Thule powstała w Szwecji w roku 1942. Zgodnie z firmowym motto - Bring your life – Thule oferuje globalnie szeroki asortyment produktów premium, które ułatwiają aktywnym użytkownikom wygodne, bezpieczne i stylowe transportowanie wszystkiego, co jest dla nich cenne.
Thule oferuje m.in. bagażniki dachowe i rowerowe, boxy dachowe, torby na sprzęt sportowy, aparaty fotograficzne i komputery, a także produkty zaprojektowane z myślą o dzieciach – np. foteliki rowerowe oraz wielofunkcyjne wózki. Produkty te są dostępne w ponad 136 krajach na całym świecie.
Thule jest obecnie największą marką w ramach Thule Group.
Więcej informacji znaleźć można na stronie www.thule.com

 Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com