facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-26
 

Thule Rapid System 754 - odkryj nową generację stóp bagażnika bazowego

Thule, lider w branży samochodowych systemów transportowych, ma przyjemność zaprezentować nowy produkt: stopy Thule Rapid System 754.
Wraz z ich wprowadzeniem cała gama produktów Thule Rapid System spełnia wymagania normy City Crash.

Crash testy pokazały, że nowe stopy bagażnika wytrzymują zwięszoną ładowność do 75 kg. Wyposażone są w zintegrowane pokrętła ze wskaźnikiem momentu obrotowego, dzięki którym bezpieczny montaż bagażnika jest jeszcze prostszy i bardziej jednoznaczny. Stopy Thule Rapid 754 współpracują zarówno ze stalowymi belkami prostokątnymi jak i z aluminiowymi belkami aero. Pokryte są tworzywem zabezpieczającym przed zabrudzeniem rąk podczas montażu. Dzięki integralnym pokrętłom stopy nie mają żadnych luźnych elementów, które można by zgubić.

Karl-Johan Magnusson, International Product Manager Roof Rack Systems w firmie Thule, mówi: Model Thule Rapid System 754 ma wiele zalet. Po pierwsze, zwiększone bezpieczeństwo dzięki konstrukcji pokręteł, które wskazują, czy stopa zamocowana jest na dachu samochodu z odpowiednią siłą. Ważne jest też, że teraz cała gama  produktów spełnia wymagania normy City Crash. Po drugie, większa ładowność. Mamy także nadzieję, że jeśli chodzi o estetykę i design, produkt ten przypadnie do gustu użytkownikom.

Stopy Thule Rapid System 754 zastępują w ofercie stopy Thule Rapid System 750. Są w pełni kompatybilne z zestawami dopasowującymi stosowanymi do tej pory i oczywiście współpracują także z zamkami Thule One Key System.

Inne produkty linii Rapid System to Thule Rapid Fixpoint XT 751, Thule Rapid Fixpoint XT Low 753, Thule Rapid System 757 oraz Thule Rapid Crossroad 775.

Więcej informacji: www.thule.com.

Źródło: ceneria.pl
 Thule Rapid System 754
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com