facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-07-04
 

Thule prezentuje Thule Crew nai 20. edycji targów European Outdoor Fair

W ciągu minionych kilku lat Thule Group umocniła się na pozycji wiodącego producenta segmentu outdoorowego - skupiając się przy tym nie tylko na sprzedaży, ale również na promowaniu aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Podczas lipcowych targów European Outdoor Fair firma zamierza zaprezentować swoje najnowsze produkty z tej kategorii –  na stoisku Thule będzie też można spotkać się ze sportowcami wchodzącymi w skład nowo utworzonej Thule Crew, którzy opowiedzą, jak można uczynić spędzanie czasu na świeżym powietrzu jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym.

"Podczas tegorocznej edycji European Outdoor Fair chcemy pokazać, jak ważna jest dla nas pasja outdoorowa –  nie tylko poprzez prezentowanie nowych, udoskonalonych produktów, ale również poprzez zaproszenie na nasze stoisku przyjaciół z Thule Crew, którzy potrafią zainspirować do prowadzenia aktywnego trybu życia" – wyjaśnia Tina Liselius, Sponsorship and Event Manager w Thule Group.

Na stoisku Thule będą obecni:

Garrett McNamara –
słynny surfer, król wielkich fal ;
Eva Nyström – mistrzyni świata w Duathlonie i prawdziwa Iron Woman;
Martin Flinta – mistrz świata Adventure Race, członek Thule Adventure Team;
Jacky Boisset – mistrz świata Adventure Race World Champion, członek Thule Adventure Team.
 
Źródło: www.thule.com
W bieżącym roku firma Thule zaprezentowała już kilka nowych produktów, stworzonych z myślą o fanach aktywnego spędzania czasu – jednymi z ważniejszych nowości, prezentowanych na Outdoor Fair będą Thule EasyFold oraz Thule Chasm. Thule EasyFold to prawdopodobnie najwygodniejszy w użyciu, najbardziej przemyślany składany samochodowy bagażnik rowerowy, mogący przewieźć dwa pełnowymiarowe jednoślady. Thule Chasm to z kolei najnowsza torba turystyczna Thule – wszechstronna, wytrzymała i wyposażona w cały zestaw innowacyjnych rozwiązań (Cham dostępna jest w kilku rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych).

Aby uzyskać więcej informacji o portfolio produktów outdoorowych Thule, a także spotkać przedstawicieli firmy oraz Thule Crew, zapraszamy do odwiedzenia stoiska A5:403. Tegoroczna, już 20. edycja targów European Outdoor Fair odbywa się w niemieckim Friedrichshafen w dniach 11-14 lipca 2013.

Thule na Facebooku: www.facebook.com/thulebringyourlife
Thule na YouTube:
www.youtube.com/thule
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com