facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-10
 

Thule - trzy sposoby na przewiezienie samochodem sprzętu narciarskiego

Sezon narciarski właśnie się rozpoczyna: sypki śnieg, niebieskie niebo oraz malownicze góry. Czy pomyślałeś już o tym jak przewieziesz swoje narty wyjeżdżając na zimowe wakacje?
Thule proponuje kilka możliwości bezpiecznego transportowania sprzętu narciarskiego przy użyciu akcesoriów łatwych w montażu i załadunku. 1. Thule Xtender – uchwyt, który pomaga Ci załadować narty

Wysuwana podstawa Thule Xtender 739 ułatwia ładowanie i zdejmowanie nart. Nie musisz więc kłaść się na dachu brudząc ubrania czy rysując samochód. Uchwyt Thule Xtender mieści do sześciu par nart lub do czterech snowboardów. Wyposażony jest w bardzo duży przycisk, który ułatwia otwieranie uchwytu w rękawicach narciarskich. 

2. Thule Ranger 500 – składany box dachowy dla mieszczuchów

Unikalne rozwiązanie, które pomieści do czterech par nart oraz trzech snowboardów, to składany box dachowy Thule Ranger 500. Nie tylko zwiększa możliwości ładunkowe Twojego samochodu, ale także roluje się łatwo i wymaga niewiele miejsca do przechowywania. By zainstalować box, wystarczy położyć go na bagażniku bazowym, rozwinąć go i przymocować. Do boxu dołączone są wsporniki narciarskie, które zabezpieczają transportowane narty. Model Thule Ranger 500 wykonany jest z wodoodpornego materiału, posiada uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.3. Tradycyjne boxy dachowe


Innym coraz powszechniejszym rozwiązaniem jest użycie tradycyjnego boxu dachowego. Oprócz kilku par nart lub snowboardów zmieszczą się w nim także kije, buty i sporo innego zimowego ekwipunku. Narty ukryte w boxie są doskonale zabezpieczone przed śniegiem, deszczem czy tryskającym z jezdni słonym błotem, które szczególnie szkodzi konstrukcji wiązań. Boxy dachowe szczególnie polecane przez Thule do przewożenia nart to Thule Excellence i Thule Spirit.


 
Pełna gama produktów Thule jest dostępna na stronie: www.thule.com 
Szerokiej drogi i ciesz się  śniegiem!
 
O Thule

Thule jest światowym liderem w branży systemów transportowych oferującym akcesoria transportowe aktywnym rodzinom, entuzjastom sportu i aktywnego wypoczynku i profesjonalistom, którzy chcą przewozić swój ekwipunek na samochodach bezpiecznie, łatwo i stylowo. Portfolio produktów firmy zawiera boxy dachowe, relingi dachowe, uchwyty i bagażniki rowerowe, łańcuchy śniegowe, przyczepy, systemy holownicze, akcesoria do przyczep kempingowych oraz rozwiązania organizujące przestrzeń bagażową.
Firma ma dominującą pozycję na światowych rynkach i oddziały w ponad 30 miastach na zatrudniając 3 500 osób w Północnej i Południowej Ameryce, Europie, Afryce oraz Azji. W 2007 roku sprzedaż netto grupy wyniosła 6,2 miliarda SEK. Siedzibą zarządu jest Malmö, Szwecja. Większość udziałów w firmie posiada Nordic Capital.

Więcej informacji na www.thule.com
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com