facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-10
 

The White Tower 2009 Carnival (21 lutego, Gdańsk)

Klub Wysokogórski Trójmiasto ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich Członków, Sympatyków, jak również ich znajomych na najbardziej odjazdową, wysokogórską imprezę karnawałową w Europie The White Tower 2009 Carnival.

STARTUJEMY W SOBOTĘ, 21 LUTEGO 2009 R. O GODZINIE 20:00.

Miejsce: Biała Baszta w Gdańsku, ul. Augustyńskiego, obok Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Imprezę rozkręcać będzie DJ Saint Today, który niewątpliwie gwarantuje najlepszą muzykę na półkuli północnej. A jak na imprezę karnawałową przystało, od uczestników zabawy oczekuje się, że przyjdą przebrani w to, co im tylko wyobraźnia podpowie. Ponieważ impreza jest pod wezwaniem namiętnej czerwieni, prosimy o wariacje stroju z tym związane. Czerwień jest obowiązkowym elementem stroju każdego uczestnika.

Wejście na imprezę karnawałową Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto kosztuje jedyne 10 zł od osoby. Zgromadzona kwota zostanie przeznaczona na zakup nowego ekranu podwieszanego, używanego podczas licznych prezentacji w siedzibie Klubu.

Ze względów bezpieczeństwa impreza przyjmuje charakter zamknięty, co oznacza, że wejście możliwe będzie jedynie pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji można dokonać pisząc na adres e-mail: kwt_gda@o2.pl  podając imiona i nazwiska chętnych. W odpowiedzi dostaniecie nr konta, na które należy wpłacić pieniądze za wstęp do Białej Baszty. Dokonanie przelewu rozumiane będzie jako potwierdzenie rezerwacji.

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a imprezy klubowe cieszą się olbrzymią popularnością, prosimy o dokonanie rezerwacji w terminie nie później niż do 17 lutego 2009 r. Do tych, którzy nie zdążą zapisać się na listę uczestników, organizatorzy wyślą podziękowanie.

Wejście możliwe będzie do godziny 22:00 (spóźnialscy mogą dzwonić na tel. komórkowe osób przebywających wewnątrz Baszty z prośbą o otwarcie drzwi).

W jedzenie i picie prosimy zaopatrzyć się samodzielnie. Organizatorzy zapewniają plastkiowe kubki, sztućce oraz talerzyki.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: kwt_gda@o2.pl

Zapraszamy!

info: http://www.kwt.gda.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com