facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-07
 

THE NORTH FACE wybrał SNOW PR

Agencja Snow PR wygrała przetarg na obsługę w zakresie public relations firmy The North Face®, jednego z największych producentów odzieży outdoorowej na świecie, będącego częścią VF Corporation.
Snow PR będzie odpowiadać za kształtowanie wizerunku marki na polskim rynku, relacje z mediami oraz kompleksową obsługę wydarzeń sportowych wspieranych przez The North Face®.

Do zadań agencji należeć będzie także komunikacja ze sportowcami wspieranymi przez The North Face® oraz adaptacja europejskich projektów PR na polskim rynku. Zespół agencji współpracował z The North Face® przez ostatnie 4 lata przy organizacji oraz promocji wydarzeń sportowych sponsorowanych przez markę, takich jak The North Face Polish Freeskiing Open oraz Summit Series Road Trip. Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia. Projekt realizować będą Marta Lesiewska i Jacek Będkowski, a w zakresie obsługi wydarzeń sportowych Andrzej Lesiewski.

The North Face® jest częścią VF Corporation, jednej z największych globalnych korporacji zajmujących się branżą odzieżową, w której skład wchodzą m.in takie marki jak Wrangler, Lee, Vans, JanSport, Nautica.The North Face® powstał w 1968 roku w San Francisco w Kalifornii ze wspinaczkowej pasji Douglasa Tompkinsa oraz Dicka „Hap” Kloppa. Przez ponad 40 lat The North Face®, jeden z największych producentów odzieży outdoorowej na świecie, stał się nieodłącznym i niezawodnym towarzyszem wypraw organizowanych przez najlepszych alpinistów i himalaistów, a także zyskał zaufanie milionów ludzi podczas krótkich i długich wypraw turystycznych. Marka budowana przez ludzi z duszą odkrywców postrzegana jest na całym świecie jako producent numer 1 wysokiej jakości ubrań, sprzętu, obuwia i akcesoriów. Pionierskie rozwiązania oraz technologie - cecha charakterystyczna The North Face® - powstają dzięki bliskiej współpracy działów rozwoju i badań z najlepszymi alpinistami, wspinaczami, narciarzami, snowboarderami i podróżnikami. To unikalne partnerstwo pozwala na ciągłe poszerzanie horyzontów tego, co możliwe i urzeczywistnia motto: Never Stop Exploring™. Do zawodników wspieranych przez The North Face® należą m.in Simone Moro, Eneko Pou, Iker Pou, James Pearson, a w Polsce Łukasz Dudek (wspinaczka), Kinga Ociepka (wspinaczka) oraz Tomasz Klisz (biegi górskie). Więcej na: www.thenorthface.com.

Źródło: www.snowpr.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com