facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-04-28
 

The North Face wspiera VII Bieg Rzeźnika

Firma The North Face została sponsorem Biegu Rzeźnika - jednej z najtrudniejszych imprez biegowych w Polsce.
Uczestnicy biegu pokonają blisko 80 km o sumie przewyższeń 6290 m z Komańczy do Ustrzyk Górnych. Bieg pozwala na zdobycie części punktów kwalifikujących do udziału w najtrudniejszym biegu górskim na świecie - The North Face® Ultra-Trail du Mont Blanc®. Zwycięska drużyna poza Pucharem Rzeźnika może liczyć także na pokrycie kosztów podróży oraz opłaty startowej w legendarnym UTMB® 2011.

Blisko osiemdziesięciokilometrowa trasa Biegu Rzeźnika wiedzie bieszczadzkim czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz Połoniny do Ustrzyk Górnych. Limit czasu, jaki mają startujący na pokonanie tej trasy, wynosi 16 godzin. W tym roku biegacze wystartują 4 czerwca o godzinie 3.30 rano w dwuosobowych drużynach, w których będą musieli pokonać cały dystans. Jak przewidują organizatorzy pierwsze pary pojawią się na mecie w Ustrzykach Górnych ok. 12.00.

Podobnie jak w poprzednich latach, bieszczadzki Rzeźnik jest jednym z biegów kwalifikujących do The North Face® Ultra-Trail du Mont-Blanc®. W tym roku ukończenie Rzeźnika daje 2, a w wersji Hardcore nawet 3 punkty, z 5 wymaganych od 2011 roku do startu w słynnym biegu, którego trasa wiedzie wokół masywu Mont Blanc.

Rejestracja do Biegu Rzeźnika 2010 trwa do 4 maja 2010 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz listy drużyn dostępne są na stronie www.biegrzeznika.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com