facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-06-08
 

The North Face Women‘s Ultra Fastpack II GTX

Buty The North Face Women's Ultra Fastpack II GTX są z rodzaju tych, w których bardzo dobrze się wygląda i niezwykle wygodnie się chodzi.

Tekst: Kamila Gruszka


Projekt jest designerski i zdecydowanie przyciąga wzrok innych. Z jednej strony kolorystykę mają jak najbardziej stonowaną (czarna siateczka i gumowe elementy ochronne), to jednak najbardziej widoczne są elementy w kolorze  mocno kontrastującym z czarną większością. Są to: dolna część podeszwy i część tylna wraz z paskiem materiału, który kończy się wygodną taśmą pomocną przy zakładaniu obuwia, sznurówki oraz szlufki z mocnej pętelki, i część wierzchnia języka. Całość może się podobać i fajnie będzie się komponować z różnymi wersjami ubioru – zarówno sportowego, czy też bardziej stonowanego, albo mocno młodzieżowo odjechanego.

 

Jednak wygląd to przecież nie najważniejsza rzecz w obuwiu. Liczy się trwałość, wygoda noszenia, przyczepność i tym podobne cechy. Tak, to wszystko znajdziemy The North Face Women's Ultra Fastpack II GTX.
To lekkie półbuty, które sprawdzą się podczas wielogodzinnego przebywania w tym obuwiu w różnych okolicznościach, czy to na wędrówce, czy to podczas spacerów w mieście, czy to w trakcie długiego przejazdu autobusem podczas podróży. Jednym słowem takie, które wrzuca się do plecaka nawet na wielotygodniowy wyjazd, jako jedyną parę (no, może dokładając jedynie sandały) i liczy na to, że nie zawiodą w żadnej sytuacji. The North Face Women's Ultra Fastpack II GTX zdecydowanie stały się obecnie moim numerem 1, jeśli chodzi o wszelkie krótsze i dłuższe wypady.

 

Jak się sprawdzają w terenie?

 

Przeczytaj recenzję na www.Ceneria.pl.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com