facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-09
 

The North Face Mammatus Jacket w finale konkursu Dobry Wzór 2010

Kurtka The North Face  Mammatus została zakwalifikowana do finału konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
Jury, złożone z ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, doceniło estetyczne walory oraz nowoczesny krój wodoszczelnej i „oddychającej” kurtki skonstuowanej przy użyciu materiału Gore-Tex Stretch Pro Shell.

Kurtka The North Face Mammatus z kategorii Summit Series znalazła się w gronie kilkudziesięciu najwyższej jakości polskich i zagranicznych wyrobów z obszarów sfery publicznej, domu oraz usług. Zaprojektowana z myślą o wspinaczach, charakteryzuje się wodoszczelnością i „oddychalnością”, które zapewniają komfort przy zmiennej pogodzie. Wyróżnia się także technicznymi, wodoszczelnymi zamkami błyskawicznymi, chroniącym przed wiatrem pasem typu wind skirt, w pełni regulowanym kaputrem oraz przylegającym do ciała krojem, który zapewnia swobodę ruchów. Ponadto lekka, elastyczna tkanina na plecach zwiększa wygodę podczas wędrówek. Kurtkę docenili jurorzy konkursu, który jest jedynym w kraju niezależnym audytem wzorniczym rynku, obejmującym wszystkie branże produktowe i usługowe.
Do konkursu wybierane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, którzy prowadzą stały monitoring nowych produktów i usług wprowadzanych na rynek. Konkurs odbywa się od 1993 roku i jest realizowany pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Jego celem jest wyznaczenie trendów wzorniczych podnoszących jakość życia konsumentów, a także promocja innowacyjności w wykorzystaniu nowych technologii i rozwiązań materiałowych.


Wszystkie finałowe produkty zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która potrwa od 22 września do 14 listopada 2010 roku.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com