facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-09
 

The North Face Mammatus Jacket w finale konkursu Dobry Wzór 2010

Kurtka The North Face  Mammatus została zakwalifikowana do finału konkursu Dobry Wzór 2010 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.
Jury, złożone z ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, doceniło estetyczne walory oraz nowoczesny krój wodoszczelnej i „oddychającej” kurtki skonstuowanej przy użyciu materiału Gore-Tex Stretch Pro Shell.

Kurtka The North Face Mammatus z kategorii Summit Series znalazła się w gronie kilkudziesięciu najwyższej jakości polskich i zagranicznych wyrobów z obszarów sfery publicznej, domu oraz usług. Zaprojektowana z myślą o wspinaczach, charakteryzuje się wodoszczelnością i „oddychalnością”, które zapewniają komfort przy zmiennej pogodzie. Wyróżnia się także technicznymi, wodoszczelnymi zamkami błyskawicznymi, chroniącym przed wiatrem pasem typu wind skirt, w pełni regulowanym kaputrem oraz przylegającym do ciała krojem, który zapewnia swobodę ruchów. Ponadto lekka, elastyczna tkanina na plecach zwiększa wygodę podczas wędrówek. Kurtkę docenili jurorzy konkursu, który jest jedynym w kraju niezależnym audytem wzorniczym rynku, obejmującym wszystkie branże produktowe i usługowe.
Do konkursu wybierane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, którzy prowadzą stały monitoring nowych produktów i usług wprowadzanych na rynek. Konkurs odbywa się od 1993 roku i jest realizowany pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Jego celem jest wyznaczenie trendów wzorniczych podnoszących jakość życia konsumentów, a także promocja innowacyjności w wykorzystaniu nowych technologii i rozwiązań materiałowych.


Wszystkie finałowe produkty zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która potrwa od 22 września do 14 listopada 2010 roku.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com