facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-06-29
 

The North Face: najciekawsze nowości w kolekcji Wiosna – Lato 2018

Outdoor Show w niemieckim Friedrichshafen to najlepsza okazja, by zobaczyć jakie nowości pojawią się na rynku na początku kolejnego roku. Wśród produktów The North Face z pewnością wyróżniają się ultra lekkie produkty dla biegaczy, druga odsłona rewolucyjnego konceptu Apex Flex GTX i nowe produkty w alpinistycznej linii Summit Series. Oczywiście z kamerą GÓRY TV odwiedziliśmy stoisko TNF, aby podpatrzeć nowe technologie. Film już wkrótce na naszym kanale YouTube. Bądźcie czujni i subskrybujcie, żeby nie przegapić nowości:-)


Flight Series i FASTFOAM™

468 g – to całkowita waga zestawu odzieży i obuwia Flight Series, stworzonego we współpracy z Robem Krarem z myślą o biegach na dystansach ultra. W jego skład wchodzą: kurtka (80 g), szorty (64 g), koszulka z krótkim rękawem (86 g) i całkowicie nowe buty FlightSeries RKT (238 g). W butach wykorzystana została opatentowana przez The North Face konstrukcja śródpodeszwy FASTFOAM™. Dzięki połączeniu miękkiego środka ze sztywniejszą ramą udało się zapewnić doskonałą amortyzację bez poświęceń na rzecz stabilności. Miłośników biegów górskich z pewnością ucieszy fakt pojawienia się w kolekcji 7- i 12-litrowych plecaków.

 

 

 

APEX FLEX GTX 2.0

Rewolucyjna kurtka, zaprezentowana przez The North Face w minionym roku, będzie lżejsza o 40 g, a jej zdolność do odprowadzenia pary wodnej zostanie zwiększona o 12%. Połączenie wodoodpornej i oddycjającej membrany GORE-TEX 3L z miękką warstwą zewnętrzną i stretchowym wykończeniem wewnątrz pozwoliło stworzyć kurtkę o najlepszych parametrach, którą nosi się równie przyjemnie jak ulubioną bluzę z kapturem. To z pewnością jeden z najbardziej uniwersalnych produktów, jakie pojawiły się na rynku outdoorowym w ostatnich latach.

 

 

 

Summit Series L5 Ultralight Storm Jacket

Najlżejsza i najbardziej pakowna kurtka alpinistyczna The North Face zaprojektowana została z myślą o ochronie w razie niespodziewanego załamania pogody. Ideą projektantów było stworzenie kurtki, która zajmuje jak najmniej miejsca i nie zwiększa znacząco wagi całego ekwipunku potrzebnego w czasie wspinaczki. L5 Ultralight Strom Jacket jest częścią alpinistycznej kolekcji Summit Series, w której wiosną 2018 roku pojawią się produkty dedykowane wspinaczce big-wallowej.

 

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie: www.thenorthface.co.uk

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-02
SPRZĘT
 

Supercomp Trail – nowa propozycja New Balance

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com