facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-09-24
 

The North Face® Kalymnos Climbing Festival

Już dziś na położonej na morzu Egejskim wyspie Kalymnos odbędzie się 2. edycja wyjątkowej imprezy dla wspinaczy - The North Face Kalymnos Climbing Festival. Wśród zaproszonych zawodników znaleźli się między innymi James Pearson, Caroline Ciavaldini, Daniel Woods oraz reprezentujący Polskę Piotr Schab.

Ci, którym nie uda się dotrzeć na tę przepiękną wyspę, po raz pierwszy w historii zawodów wspinaczkowych, będą mieli szansę śledzić na żywo zmagania zawodników na stronie www.thenorthfacejournal.com. Livestream rozpocznie się już pierwszego dnia Festiwalu o godzinie 10.45 czasu polskiego wraz z rozpoczęciem konkurencji PROject. Będzie to również niepowtarzalna okazja, by obejrzeć najlepsze ujęcia z każdego dnia, posłuchać wywiadów z zawodnikami, wziąć udział w wieczorze Story Teller oraz zajrzeć za kulisy imprezy.

 


 
The North Face® Kalymnos Climbing Festival można również oglądać na stronie.
 
A także za pomocą social mediów:
Twitter: @thenorthefaceeu
Instagram: @thenorthface
Facebook: The North Face
YouTube: TheNorthFaceVideo

 

Podobnie jak w zeszłym roku zawody odbędą się w kategoriach: PROject, OPEN oraz BIG maraton. Wśród zawodników zaproszonych do udziału w rywalizacji na najwyższym poziomie znaleźli się: James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA) Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fishhuber (AUT), Anna Stohr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Neve (FRA), Klemens Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Nina Caprez (SWI), Matilda Soderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) oraz Sasha Digiulian (USA). W tym doborowym towarzystwie swoich sił spróbuje również reprezentujący Polskę Piotr Schab!

Z pewnością jednym z ciekawszych wydarzeń  towarzyszących festiwalowi będzie premiera filmu „Baffin Island”, w której udział wezmą jego główni bohaterowie - Hansjoerg Auer (AUT) oraz bracia Iker i Eneko Pou (ESP). Wieczory urozmaicą  także spotkania z cyklu Storry Teller, w ramach których znani wspinacze opowiedzą o swoich wyprawach i zrealizowanych projektach. The North Face® Kalymnos Climbing Festival zakończy tradycyjna grecka kolacja i wielka impreza na świeżym powietrzu.


Ci, którzy nie mogą dotrzeć na wyspę, będą mogli na żywo śledzić zmagania zawodników na stronie www.thenorthfacejournal.com. Livestream rozpocznie się 10 października i będzie nadawany przez cały czas trwania Festiwalu. W ramach relacji będzie można obejrzeć najlepsze ujęcia z każdego dnia, posłuchać wywiadów z czołowymi zawodnikami, wziąć udział w wieczorze Story Teller i zajrzeć za kulisy imprezy.

Więcej informacji na temat The North Face® Kalymnos Climbing Festival znaleźć można tutaj >>

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com