facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-06-05
 

Teva, The Flip Belt, Klean Kanteen - nowe marki

Trzy nowe marki pojawiły się w sklepie Sewel: Teva, The Flip Belt oraz Klean Kanteen

Teva to marka, która powstała w 1984 roku w Arizonie. Celem jej było stworzenie funkcjonalnych sandałów, dzięki którym można było przeprawić się przez rzekę, bez ciągłej zmiany obuwia. Sandały, które stworzyła, okazały się rewolucją na rynku obuwniczym. Teva zaczęła wprowadzać do swojego asortymentu, również obuwie do wędrówek. Obecnie marka ta cieszy się niezwykłą popularnością, zaspokajając potrzeby ludzi aktywnych i poszukujących obuwia doskonale dobranego do ich potrzeb.

 Klean Kanteen to rodzinna firma mająca siedzibę w Kalifornii, została założona by dać ludziom alternatywę dla mających szkodliwy wpływ na zdrowie plastikowych opakowań. Klean Kanteen to marka pojemników wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, bezpiecznych, zdrowych, lekkich i zdatnych do wielokrotnego użytku. Są one wolne od Bisfenolu A (BPA) oraz innych szkodliwych i toksycznych substancji. Pokryte są pięknie wyglądającą, wolną od ołowiu farbą akrylową, a gładkie krawędzie podnoszą wytrzymałość i ułatwiają czyszczenie. Całość procesu technologicznego jest zgodna z najbardziej rygorystycznymi normami ekologicznymi.

Oferta marki FlipBelt
obejmuje bardzo proste w użyciu i jednocześnie rewolucyjny produkt - pasek FlipBelt. Jest on nieocenionym dodatkiem dla sportowców. Wykonany został z materiałów Spandex-tech oraz Lycra.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu.

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com