facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-05-23
 

Teva - na czym polega ich wyjątkowość?

Jak to jest, że tak minimalistyczny but może posłużyć nam na szlaku w górach, spływie kajakowym czy letniej wycieczce rowerowej?


Sandał jaki jest, każdy widzi: podeszwa i paski trzymające go na nodze. Trzeba jednak przyznać uczciwie, że nie jest to zwykły kawałek gumy i sznurka. Porządne sandały swoje kosztują, ale właśnie to daje poczucie, że wykonane są naprawdę dobrze.

Wybierając sandały należy kierować się tym, z jakich materiałów zostały wykonane. Do produkcji sandałów nie wykorzystuje się co prawda zbyt wiele materiału (podeszwa, klej, klamra), ale materiały te muszą sprawdzać się w różnych ekstremalnych warunkach.

W jednym z najbardziej klasycznych modeli sandałów marki TEVA – Hurricane 3 zastosowano wysokiej jakości gumę, która daje pewne oparcie nawet na mokrej i śliskiej powierzchni. Dwupunktowa regulacja pozwala na idealne dopasowanie sandała do stopy i stanowi doskonałe wsparcie. Mocne i szerokie paski zapewniają stopie stabilność. Antybakteryjny dodatek Microban Zinc, zastosowany w sandałach, powstrzymuje rozwój grzybów i bakterii, a tym samym zapobiega przykremu zapachowi. Microban Zinc nie zmywa się i nie ściera.


Hurricane 3 to legendarny klasyk. Wyjątkowa kompozycja lekkich materiałów, staranne wykonanie, dobrze trzymający system pasków z nie ugniatającymi krawędziami i zaawansowanie techniczne to powód, dla którego od ponad dziesięciu lat są to jedne z najbardziej pożądanych sandałów na rynku.

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com